Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Zamek królewski w Wyzimie - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Zadanie Audiencja

Sugerowany poziom Geralta: 2

Zadanie to zaczyna się od scenki, w której Geralt znowu się kąpie. Po chwili sielankę przerywa jednak szambelan i jego kompan, którzy przygotują wiedźmina na spotkanie z cesarzem. W trakcie rozmowy będziesz nawet mógł zdecydować czy chcesz zgolić brodę, czy nie. Wreszcie do pomieszczenia wejdzie też Morvran Voorhis. Podejmując z Geraltem dyskusję.Następnie trzeba wybrać jeden ze strojów i porozmawiać z szambelanem. Stroje ze stojaków możesz wziąć wszystkie, a następnie w inwentarzu znaleźć coś, co pasuje. Warto zauważyć, że tylko góry się różnią, buty i spodnie w każdym zestawie są identyczne. Jak już coś dobierzesz, podejdź do szambelana. Ten nauczy Cię pokłonów (lewa noga / prawa ręka). Na koniec szambelan poprosi Cię byś szedł za nim. Nim to zrobisz zerknij jeszcze po okolicy, korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Może znajdziesz coś do przeszukania.


 
Podczas rozmowy z cesarzem poprosi Cię on o to, abyś odnalazł jego córkę, Ciri. Po konwersacji szambelan zaprowadzi Cię do Yennefer. Po drodze zerkaj po kątach i przeszukuj komody, szafki itd. możesz w ten sposób zdobyć wiele ciekawych informacji. Wreszcie idź porozmawiać z Yennefer, która będzie Cię przekonywać do tego, abyś pomógł odnaleźć Ciri. Jej ślady dostrzeżono w Velen i Novigradzie. W pierwszym miejscu informacje są sprawdzone, w drugim nie do końca, ale jest tam Triss, która powinna pomóc.


Po rozmowie, porozmawiaj z ambasadorem, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat sytuacji w kraju, jak również z szambelanem, aby odzyskać ubranie i ekwipunek. Rozmieść wszystko tak jak było, a zadanie w międzyczasie dobiegnie końca. Rozpocznie się natomiast kolejne Nilfgaardzki Łącznik.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2044 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?