Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (539)Gram (181)Ukończone (270)Kupisz (138)

Powrót na Krzywuchowe Moczary - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 9

Uwaga: Przed przystąpieniem do realizacji tej misji wygraj unikatową kartę w Gwinta od Barona. Stanowi to część zadania Gwint: Rozgrywki w Velen. Jeśli tego nie zrobisz, karta przepadnie.

Zadanie to masz szansę rozpocząć po ukończeniu misji Sprawy rodzinne. Krwawy Baron zapyta Cię czy pomożesz mu odzyskać żonę, Annę. A ty musisz się zgodzić.Misję rozpoczniesz wybierając się do Wsi Sztygary, gdzie czekał będzie już na Ciebie Baron ze swoimi ludźmi. Podejdź i porozmawiaj z Baronem oraz Sołtysem, który opowiada o bestii, która sprawia, że ludzie wariują i rzucają się na siebie nawzajem. Co ciekawe, Tamara prawdopodobnie także jest na moczarach, dlatego Baron będzie chciał wyruszyć od razu na miejsce. Ty możesz zdecydować czy chcesz to zrobić czy najpierw chcesz się przygotować.

Po chwili będziesz już mógł ruszyć z oddziałem barona na moczary. Na miejscu będą też łowcy czarownic, pomóż im pozbyć się tutejszych potworów, a włączy się scenka przerywnikowa. Tamara rzeczywiście tutaj będzie.

To, co następuje dalej, zależne jest od tego, w jaki sposób ukończyłeś zadanie Szepczące Wzgórze.


 
Wariant 1 - jeśli zabiłeś ducha:

Po krótkich poszukiwaniach łowcy znajdą Annę, która zdaje się, że postradała zmysły. Po chwili odzyskasz kontrolę nad Geraltem, który poczuje, że coś nadchodzi. Będziesz musiał stawić czoła m.in. utopcom, babie wodnej oraz biesowi – niezwykle groźnemu przeciwnikowi. Wreszcie się go pozbędziesz, a wtedy znowu włączy się scenka przerywnikowa. Geralt nie będzie w stanie pomóc Annie, ale Baron zaproponuje jakiegoś pustelnika o niebywałym darze uzdrawiania. Tamara nie będzie skłonna zgodzić się na ten plan, ale ostatecznie go zaakceptuje. Baron odejdzie z żoną, a misja dobiegnie końca.
 
Wariant 2 - jeśli uratowałeś ducha:

Po krótkich poszukiwaniach Anna zostanie znaleziona. Okaże się jednak być potworem. Zanim jednak będziesz mógł zdecydować co z nią zrobić, będziesz musiał stawić czoła grupie innych stworów, w tym także biesowi. Ubij ich wszystkich, a następnie Tamara poprosi Cię o to, abyś pomógł uratować matkę.
 
Zrobisz to odnajdując Janka, z którym miałeś wcześniej do czynienia podczas zadania Panie lasu. Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów. Następnie będziesz musiał wrócić do chaty, a tam znaleźć wejście do piwnicy. W środku znajdziesz lalki, tylko jedna z nich będzie w stanie uratować Annę, ta która przeznaczona jest dla niej. Chwyć tę z fioletową malwą – Anna dzięki temu umrze spokojnie, mogąc pożegnać się z rodziną. Jeśli wybierzesz niewłaściwą lalkę, spłonie żywcem. Po tym zostanie ostatnie spotkanie z Baronem, które zakończy misję.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2861 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosandrzej2501   @   11:09, 10.09.2015
Ciekawe... Ja uwolniłem ducha drzewa a mimo to Anna "tylko" oszalała i Baron zabrał ją do tego pustelnika-cudotwórcy.
0 kudosbigboy177   @   17:42, 13.09.2015
Z tego, co udało mi się ustalić. W zadaniu jest jakiś błąd. Zależnie od tego, jak się je wykonuje, w jakiej kolejności w stosunku do innych zadań, czasem są nieoczekiwane wyniki.
0 kudosTheCerbis   @   17:50, 13.09.2015
Czyli to temat na kolejny patch... Uśmiech
0 kudosshuwar   @   09:26, 14.09.2015
Hm... u mnie cały wątek trzymał się kupy i zakończenie pasowało to moich wyborów.