Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Na łożu śmierci - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 2

Zlecenie to uzyskujesz w momencie spotkania z Tomirą, zielarką mieszkającą na wschód od Tartaku. Idziesz na spotkanie z nią w trakcie wykonywania misji fabularnej Bestia z Białego Sadu, podczas której musisz postarać się wyeliminować gryfa. W trakcie rozmowy dowiesz się o Lenie, młodej dziewczynie, umierającej w wyniku ran zadanych przez wspomnianego gryfa. Możesz tutaj zaoferować swoją pomoc, a dowiesz się, że jedynym sposobem, aby dziewczyna przeżyła jest przygotowanie specjalnej mikstury.Mikstura nazywa się Jaskółka. Potrzebujesz do niej:

- krasnoludzki spirytus (możesz go kupić lub znaleźć w skrzyniach);
- jaskółcze ziele (występuje dość często na okolicznych terenach);
- mózg utopca (zabij jakiegoś utopca – przebywają one obficie na bagnach).

Po zebraniu wszystkiego uwarz eliksir i wróć do Tomiry. W zamian dostaniesz 350 punktów doświadczenia, 50 koron, 2 x jadu, stronnica z manuskryptu: Olej przeciw przeklętym, wydarta strona: Odwar z południcy oraz księgę „Z potu i Krwi”, którą warto przeczytać aby dowiedzieć się czegoś o potworach (Północnica i Morowa Dziewica).
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1233 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?