Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Tajemnica wsi Stegny - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 22

Zlecenie to pojawia się w Twoim dzienniku kiedy dotrzesz do Wsi Stegny. To jedno z najbardziej wysuniętych na południe miejsc Velen. Będziesz musiał stawić tu czoła Ghulom.Pierwszy krok to rozmowa z dowódcą nilfgaardzkiego patrolu. Jak dowiesz się wszystkiego, ruszaj po prostu do wsi Stegny, a tam będziesz się musiał rozprawić z grupą dość mocnych Ghuli, wszystkie na 23 poziomie, więc łatwo nie będzie. Nałóż więc zawczasu na miecz olej przeciw trupojadom. Ghuli będzie w sumie pięć sztuk. Gdy je załatwisz poszukaj ocalałych wieśniaków.Wreszcie wyjdzie grupa, ale od nich nie dowiesz się co się stało. Musisz sprawdzić teren wioski z pomocą wiedźmińskich zmysłów. Najpierw zbadaj leżące w okolicy ciała: psa i dwóch żołnierzy. Przy jednym z żołdaków będzie mocny zapach, idź za nim. Dojdziesz do pobliskich, zamkniętych drzwi. Pojawi się wieśniak, który ewidentnie coś będzie ściemniał.
Wreszcie wyjaśni jednak, że pod wsią są tunele po elfach. Wypadła z nich jakaś bestia. Spróbuj się dowiedzieć czegoś o niej, a następnie weź od wieśniaka klucz do drzwi. Wejdź przez drzwi, zbadaj wnętrze (znajdziesz futro Ekimy) i wejdź do tuneli. Do czynienia będziesz miał z wampirem, więc Twoim najlepszym przyjacielem będzie:

- petarda czarcia purchawka;
- olej przeciw wampirom;
- znak Igni.

Przygotuj wszystko i ruszaj przez tunele – skorzystaj oczywiście z eliksiru kot, bo w tunelach będzie ciemno. Wreszcie dotrzesz do potwora, pamiętaj o korzystaniu z Igni oraz unikach. Pojedynek nie będzie jakiś szczególnie wymagający, jeśli odpowiednio się do niego przygotowałeś.Na koniec weź oczywiście trofeum, rozglądnij się dookoła i porozmawiaj z Bytomirem, aby dostać swoją nagrodę. Na koniec jeszcze zdaj relację dowódcy nilfgaardzkiego patrolu we wsi Rudnik. Tu też zgarniesz nagrodę, a misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2016 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?