Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Pokój Ciri - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 5

Zadanie to otrzymujesz w momencie gdy dobiega końca misja Krwawy Baron. Celem Geralta jest tutaj po prostu przeszukanie pokoju, w którym mieszkała przez pewien czas dziewczyna.Wejście do pokoju Ciri znajduje się na piętrze poniżej tego, na którym przebywał Baron. Zejdź więc jedno piętro w dół po schodach i idź na koniec korytarza. Gdy wejdziesz do środka skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby zbadać dokładnie pomieszczenie. Będą tu m.in. ubrania, książka „Niejasna natura klątw” oraz bączek na ziemi obok łóżka
 
Po zbadaniu pokoju przejdź do kuchni, gdzie porozmawiasz z Małgosią, nim to jednak zrobisz przeczytaj książkę, którą znalazłeś – będzie ona w inwentarzu, w przedmiotach fabularnych. W trakcie rozmowy z Małgosią wypytaj ją oczywiście o wszystko, co wie, a zadanie dobiegnie końca. Teraz nie pozostaje nic innego, jak wyjść z posiadłości Barona i zająć się kolejnymi questami, albo wrócić do zadania Sprawy Rodzinne.
 
Uwaga: Wychodząc zaczep kowala i zapytaj go o Mistrza Płatnerskiego. Dowiesz się o jakiś niesamowitych narzędziach na wyspie Skellige, które pozwalają przygotować pancerz lekki, wytrzymały i niekrępujący ruchów. Pojawi się w Twoim dzienniku zlecenie Mistrz płatnerstwa.
 
Uwaga 2: Przy samej bramie, na tablicy może pojawić się kolejne zlecenie, jeśli tablica jest zaznaczona na żółto na mapie, to koniecznie do niej podejdź. Będą tam Gwint: Rozgrywki w Velen, Wściekłe Pięści: Velen oraz Wyścigi: Wrońce.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1607 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?