Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Bitwa w Kaer Morhen - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 24

Zadanie to rozpoczyna się w momencie gdy dobiega końca quest Wyspa Mgieł. Po krótkiej rozmowie będziesz musiał iść Geraltem na naradę wewnątrz twierdzy. Po wejściu do środka włączy się scenka przerywnikowa. W jej trakcie będziesz musiał podjąć kilka trudnych decyzji.- przejęcie inicjatywy;
- najważniejsza jest Ciri;
- eliksiry, a nie pułapki;
- zamurować wyrwę, zamiast odgruzowania zbrojowni.Po podsumowaniu, przystąpisz do realizacji zadania. Najpierw musisz się spotkać z Lambertem i wyruszyć, aby stawić czoła Dzikiemu Gonowi. Twoje pierwsze zadanie to zniszczenie portali Gonu – zrobisz to petardami dwimerytowymi lub znakiem Yrden. Idź więc od jednego portalu do drugiego, ubijaj pokraki i zamykaj przejścia.Kiedy uporasz się z trzecim, zauważysz dowódcę Dzikiego Gonu. Gra przełączy się wówczas do Kaer Morhen, gdzie przejmiesz kontrolę nad Ciri. Będziesz musiał wejść na dach i pomóc Triss. Obroń czarodziejkę, a akcja ponownie przeniesie się do Geralta. Będziesz musiał wrócić nim do Kaer Morhen, a tam zamknąć bramę. Po kolejnej scence wszyscy wycofają się na wewnętrzny dziedziniec.Tam będziesz musiał stawić czoła Dzikiemu Gonowi i zamknąć kilka portali. Pamiętaj o bombach dwimerytowych oraz znaku Yrden. Po chwili Triss będzie miała kłopoty, idź jej pomóc. A następnie znowu przejmiesz kontrolę nad Ciri.W międzyczasie w Kaer Morhen pojawią się kolejne pokraki, Eskel będzie w tarapatach. Gdy przejmiesz kontrolę nad dziewczyną będziesz musiał przedrzeć się przez wojowników niejakiego Caranthira. Gdy to zrobisz otwórz bramę na centralny dziedziniec twierdzy. Wreszcie znowu przejmiesz kontrolę nad Geraltem, a wówczas zamknij jak najszybciej portale. Po tym nastąpi atak na główną bramę. Rozkręci się prawdziwe piekiełko. Wreszcie jednak będzie po wszystkim. Zakończy się też zadanie Bitwa w Kaer Morhen, a rozpocznie Krajobraz po bitwie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2099 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?