Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Krwawy Baron - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 6

Zlecenie to otrzymujesz we Wsi Wrzosowa, do której trafiasz w poszukiwaniu Hendrika. Rozpoczyna się ono w momencie gdy dobiega końca Nilfgaardzki łącznik.
 
Pierwszy krok to dotrzeć do miejsca, w którym przebywa Baron, samozwańczy władca Velen, do jego kasztelu, Wrońce. Znajdziesz go na południowy wschód od Wrzosowej.Na miejscu musisz przejść przez długi pomost zawieszony ponad rzeką i odszukać Barona. Koniecznie rozejrzyj się przy okazji po okolicy, poszukaj handlarzy, a u nich kup jakieś karty do gwinta oraz końskie juki, które pozwalają Ci przechowywać dodatkowe przedmioty na Twoim wierzchowcu. Nie są one tanie, ale bardzo przydatne. Barona znajdziesz na górnym dziedzińcu.
 
Jak przejdziesz przez bramę, to zwróć uwagę na tablicę ogłoszeń oraz na pobliskiego kowala i handlarza. Obaj fachowcy na pewno się przydadzą, bo odkąd wkroczyłeś do Velen, szczególnie niełatwo było o tego pierwszego. Na tablicy znajdziesz natomiast kolejne zlecenie, na potwora zwanego Skrzekaczem.


 
Gdy zwiedzisz okolicę podążaj za sierżantem, który zaprowadzi cię do barona. Tam baron opowie Geraltowi co wie na temat Ciri. A kiedy włączy się kolejna scenka przerywnikowa, sami będziemy mieli okazję przejąć kontrolę nad dziewczyną. Rozpocznie się zadanie Historia Ciri: Król wilków.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1444 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?