Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Czarna Perła - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 13

Zadanie to daje Ci niejaki Nidas w pobliżu rynku w Novigradzie, po tym jak wykonasz zadanie Dorwać Juniora. Poprosi Cię on o to, abyś pomógł mu zdobyć czarną perłę. Aby to zrobić musicie się spotkać na wyspie na wschód od Arinbjorn.Jeśli masz już za sobą zadanie Kierunek – Skellige, udaj się na wyspy, a następnie zmierzaj w kierunku znacznika na mapie. Spotkasz się tam z Nidasem. Porozmawiaj z nim i ruszaj do akcji – wspólnie będziecie musieli zdobyć czarną perłę. Nidas doprwadzi Cię na łowisko, a tam musisz nurkować w poszukiwaniu perły – skorzystaj oczywiście z wiedźmińskich zmysłów.
Po znalezieniu perły płyń na brzeg. Tam będziesz musiał zmierzyć się z grupą utopców i oddać zdobycz. Niestety nagrody nie dostaniesz. Musisz się po nią wybrać do Novigradu, do Złocistego Jesiotra, gdzie spotkasz Nidasa. Tam dostaniesz swoją nagrodę, a Nidas opowie Ci o swojej żonie. Okaże się, że jest chora. Zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1055 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?