Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Cena honoru - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 18

Zadanie to otrzymujesz od niejakiego Timma, znajdującego się na wyspie Faroe (na południowy wschód od Ard Skellig), a konkretniej we wsi Harviken. Podejdź porozmawiaj z nim, a ten poprosi Cię o to, abyś zbadał wschodnią część wyspy, potrzebny Ci do tego będzie kaganek, który wcześniej otrzymałeś o Keiry Metz, wykonując zadanie poboczne Magiczny Kaganek.

Udaj się więc do miejsca wskazanego na mapie, a tam zrób użytek z wiedźmińskich zmysłów. Przeglądnij dokładnie wybrzeże, aż znajdziesz ciało dziewczyny. Tam skorzystaj z kagannka. Będziesz mógł dzięki niemu zobaczyć scenę z duchami. Po niej musisz znowu użyć wiedźmińskich zmysłów. Dzięki nim dostrzeżesz na ziemi ślady butów. Kieruj się nimi następnie, aż wreszcie dojdziesz do ciała dwóch braci. Przy jednym z nich będzie list oraz klucz (otwiera skrzynię w pobliżu zatopionego statku, w miejscu gdzie znalazłeś ciało dziewczyny).

List oczywiście przeczytaj, a następnie wróć do Timma, aby poinformować go czego się dowiedziałeś. Zadanie w tym momencie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1145 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?