Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Stosy Pogrzebowe - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 3Zadanie otrzymujesz od Kapłana wiecznego ognia, znajdującego się na drodze prowadzącej na zachód od Wsi Jawornik.

Kapłan poprosi Cię abyś spalił zwłoki na stosach pogrzebowych, którymi żywią się trupojady i inne stwory. Dostaniesz oleje, które pomogą Ci to zrobić, a stosy pojawią się na mapie. Najpierw zajmij się tym widocznym na północ od miejsca, w którym spotykasz kapłana. Po drodze powinieneś natrafić na dwa niedźwiadki, ubij je, materiały mogą się przydać do alchemii, a i doświadczenia sporo.


Przy stosie spotkasz Ghule, poradź sobie więc z nimi, a następnie spal leżące w pobliżu ciała i zmierzaj do kolejnego stosu. Tym razem znajduje się on na południe od kapłana. Tam spotkasz zgnilca, którego też oczywiście musisz ubić. W okolicy będzie też kilka piesków, więc bądź ostrożny. Uważaj też pod koniec pojedynku ze zgnilcem, wybuchnie on pochłaniając sporo twoich punktów życia.


Ostatni stos znajduje się na zachód, spory kawałek od Ciebie. Przy nim ponownie będą Ghule oraz jakiś ocalały, Titus Gielas. Pozbądź się Ghuli, a rozpoczniesz rozmowę, z której dowiesz się ciekawych rzeczy. Po konwersacji spal ostatnie zwłoki i wracaj do kapłana. Nie będzie on jednak w tym samym miejscu, co wcześniej. Na miejscu będziesz mógł zdecydować co zrobić z wcześniej zdobytymi informacjami.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1461 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?