Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Brudna Forsa - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon
Sugerowany poziom Geralta: 2

Aby otrzymać to zadanie musisz odwiedzić jeden z pytajników w okolicy młyna. Będzie tam ukryty skarb, a w skrzyni list, który pozwoli Ci rozpocząć zlecenie. Za zadanie musisz przeczytać odnaleziony list, nazwany po prostu „Zapiski”. Znajdziesz go w zakładce Przedmioty Fabularne swojego ekwipunku. Następnie, musisz wykorzystać Wiedźmińskie zmysły, aby odnaleźć skarb.


 
Kolejny etap zadania znajduje się w pobliżu. Wystarczy, że włączysz śledzenie, a dostrzeżesz miejsce, o którym mowa. Jest ono na kolejnym z pytajników. Będą tam bandyci, przygotuj się więc do walki. Jako że jest to obozowisko bandytów, będzie też przywódca, wyposażony w tarczę. Poradzisz sobie z nim jednak robiąc uniki i atakując go od tyłu. Wreszcie, kiedy nie będzie bandytów, możesz spokojnie wkroczyć do obozu i zebrać wszystkie przydatne graty. Będzie tu m.in. Miecz ze Srebrnego Miasta – przedmiot mistrzowski. W rogu dużego namiotu znajdziesz też niewielką skrzynkę, a w niej Oreny. Po jej otwarciu zakończysz zadanie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1159 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?