Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Wściekłe Pięści - Novigrad - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 23

Zadanie dostępne na tablicy ogłoszeń na rynku w Novigradzie. Podobnie, jak w poprzednich zadaniach z kategorii Wściekłe Pięści, także i tym razem będziesz musiał przemierzyć kawałek wirtualnego świata i obić gęby kilku byczkom.Wszyscy przeciwnicy znajdują się w Novigradzie, a konkretniej w okolicy rynku. Pierwszy to Georg Georgius, w tawernie na zachód od rynku. Porozmawiaj tu z osobą ustawiającą walki i podejmij wyzwanie. Bukmacher zaproponuje Ci podstawienie się – zarobisz wówczas nieco więcej kasy. Możesz oczywiście zdecydować czy chcesz się zgodzić na oszukiwanie czy nie.

Druga osoba to Archibald O’Neil zwany Cyganem, w pobliżu wejścia do slumsów. Udaj się tam więc. Podejdź do bukmachera i przyjmij wyzwanie. Po nim została jeszcze jedna osoba, tym razem kapitan straży.Kapitana znajdziesz na wschód od rynku, w pobliżu Bramy Południowej. Na miejscu podejdź oczywiście do bukmachera i zagadaj z nim w sprawie walki. Czeka tu na Ciebie Kapitan Mortimer. Zgódź się na pojedynek, ustal stawkę i do boju. Jeśli uda Ci się wygrać, będziesz musiał zmierzyć się z mistrzem Novigradu – krawcem.

Krawca Durdena – czempiona Novigradu – znajdziesz na zamurzu. Na miejsce musisz trafić po zmierzchu. Tam porozmawiaj oczywiście z bukmacherem, ustal stawkę i do boju. Szczególnie trudno nie będzie. Wystarczy połączyć parowanie z kontratakami, a po około 10 ciosach potyczka dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1553 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?