Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Słoneczny kamień - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 28

Zadanie to rozpoczyna się gdy Geralt przypływa na Skellige w ramach misji Przygotowania do bitwy.Pierwszy krok to wypytanie Cracha o to, gdzie przebywa Myszowór – druid powinien bowiem wiedzieć co nieco na temat słonecznego kamienia. Będzie on w pobliżu. Dowiesz się od niego, że Myszowór jest u Lugosa. Udaj się więc na pogawędkę z druidem w Kaer Moire.

Tam rozpocznie się zadyma z Lugosem oraz jego ludźmi. Pozbądź się ich, a następnie wyjdź z Myszoworem poza tereny Lugosa, bezustannie walcząc z jego ekipą. Wreszcie odejdziecie na bezpieczną odległość, a tam będziesz mógł porozmawiać z druidem. Trop zaprowadzi Cię w kolejne dwa miejsca – do barda Eyvinda oraz poławiacza pereł.


Najpierw udaj się do barda, opowie Ci on o jakimś wielorybie, a następnie podpytaj go o elfie ruiny na Skellige. Opowiedz bardowi, że piszesz powieść, a wtedy dowiesz się gdzie znajduje się jaskinia. Jeśli trop się nie powiedzie, musisz udać się do poławiacza pereł i porozmawiać z nim.

Po tym idź pogadać o całej sprawie z Yennefer. Na miejscu dowiesz się o dziwnym zachowaniu Avallac’ha oraz o jakimś tajnym laboratorium. Rozpocznie się w tym momencie zadanie Dziecko Starszej Krwi. Nie kłopocz się nim na razie, przełącz z powrotem aktywną misję na Słoneczny Kamień i udaj się na spotkanie z Filippą w pobliżu elfickich ruin – znajduje się przy nich znacznik Starożytna Krypta.Podejdź i zagadaj do Felippy, a ta otworzy przejście. Idź następnie za czarodziejką. Po wejściu do większej groty, ubij potwory i zainteresuj się kamieniem mocy – wykorzystaj go, a potem idź za Filippą. Dojdziecie w ten sposób do uszkodzonych schodów, które czarodziejka naprawi. Następnie pójdziecie dalej.Cały czas idź za Filippą, a dojdziecie do miejsca, w którym znajduje się Słoneczny Kamień. Aby go odkryć musisz ustawić poprawnie zwierciadła, ruszyć musisz każdą dźwignię (po raz), tak, aby zwierciadła wskazały na ścianę. Znajdziecie w ten sposób kamień. Po ostatniej rozmowie zadanie dobiegnie końca i będziesz mógł kontynuować Przygotowania do bitwy. Zrób to wykonując zadanie Fringilla Vigo.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2341 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosatey84   @   21:51, 01.03.2016
Witam,
proszę o pomoc, gdy podchodzę do Filippy nic się nie dzieje, nie dochodzi do rozmowy. Co z tym zrobić?
0 kudosbigboy177   @   22:20, 01.03.2016
Zapisanie i wczytanie tego samego zapisu czasem pomagało w takich przypadkach. Może tym razem też pomoże?