Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (520)Gram (174)Ukończone (258)Kupisz (139)

Więzy krwi - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Aby otrzymać to zadanie musisz porozmawiać z Nilfgaardką pod jednym z namiotów w obozowisku pomiędzy Domem Gościnnym, a Obozem Niflgaardzkiej Armii „Środek”.


 
Nilfgaardka powie Ci, że szuka swojego syna, Hrodobertha, który zaginął. Skieruje Cię też od razu do kwatermistrza, który podobno coś wie, ale nie chce powiedzieć. Udaj się więc do niego. Będziesz miał szansę wypytać kwatermistrza o robotę (Zlecenie Zaginiony Patrol), a ponadto co nieco kupić, skup się jednak na zadaniu i podejmij rozmowę na temat kobiety szukającej syna.


Kwatermistrz nie będzie zbyt chętny pomagać, więc niestety będziesz musiał go albo przekupić albo wykorzystać umiejętność sugestia. Musisz ją mieć jednak na drugim poziomie. Cokolwiek nie zrobisz, wreszcie dowiesz się czegoś konkretnego. Syn kobiety jest podobno dezerterem. On i jego kumple uciekli z obozu. Część z nich złapano, a część nadal jest na wolności, być może także syn Nilfgaardki. Idź więc go poszukać.Na mapie pojawi się stosowny znacznik, kieruj się na niego. Droga zaprowadzi Cię na bagna. Wejdź więc na nie i staraj się odszukać Hrodebertha, albo choćby jego ciała – pamiętaj o wiedźmińskich zmysłach. Już przy samym wejściu w obszar śledztwa zauważysz zabitego konia oraz ślady. Zbadaj je. Kawałek dalej dostrzeżesz ciało, jakby przykucnięte. Podejdź i zbadaj je. Okaże się, że ma czarne włosy, a poszukiwany ma rude. Idź więc dalej. Kilka kroków dalej znowu ślady do zbadania, tym razem dostrzeżesz ślady psów – jakby ktoś tropił żołnierzy.Ciało chłopaka będzie wisiało na jednym z pali, na linie. Podejdź i zbadaj je, a następnie zerknij jeszcze dookoła, potrzebujesz bowiem dodatkowego dowodu. Będzie nim niewysłany list, adresowany do matki. Idź go zwrócić kobiecie. Możesz jej od razu skłamać o tym, jak doszło do śmierci syna, albo powiedzieć prawdę – wybór należy do Ciebie. Na koniec dostaniesz zapłatę, a zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2101 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?