Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Lekcja szermierki - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Zadanie to otrzymujesz podczas rozmowy z kobietą o imieniu Rosa, do której docierasz wykonując zadanie Spis cudzołożnic.Pierwszy krok to dotarcie do domu Rosy o określonym terminie, następnego dnia po wykonaniu zadania Spis cudzołożnic. Jeśli nie wyszedłeś z domu kobiety, zrób to, a będąc na zewnątrz skorzystaj po prostu z medytacji – przyspiesz bieg czasu do następnego dnia, np. około godziny 12:00. Idź teraz na przody domu i porozmawiaj z kapitanem.Okaże się, że Rosa nie jest w domu, wyszła na spacer. Idź ją odszukać. Stać będzie na niewielkim mostku na zewnątrz Novigradu. Podejdź i porozmawiaj z nią. Następnie będziesz musiał iść za dziewczyną. Wreszcie staniecie, a Rosa poprosi byście walczyli na moście – masz ze sobą tylko prawdziwe miecze. Pokonaj Rosę, przy czym nie zabijesz jej, więc nie przejmuj się.
Po pojedynku dziewczyna zniknie. Odszukaj ją więc korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Idź po śladach, aż dojdziesz w okolice knajpy. Do Rosy stawiać się będzie dwóch oszołomów. Możesz ich oczywiście przekonać, aby odeszli, albo spróbować się pojedynkować. Pokonaj wtedy pijaków i porozmawiaj z Rosą. Misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1305 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?