Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Śmiertelne rozkosze - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 15

Zlecenie to zdobywasz na jednej z tablic w Novigradzie.



Pierwszy krok to rozmowa ze strażnikiem, który powinien mieć nieco więcej szczegółów na temat zlecenia. Dowiesz się o stworzeniu, które zmasakrowało nocny patrol. Zwłoki były jakby spalone. Ustal cenę (285 koron na pewno się da), a następnie wypytaj gdzie możesz znaleźć ciała, aby zacząć dochodzenie. Niestety te zostały już spalone, ale wcześniej zbadał je medyk, do niego się udaj.



Dowiesz się od niego nieco na temat zabitych strażników: jakie były rany, gdzie znaleziono ciała i czy faktycznie zwłoki były wysuszone. Bogatszy o wiedzę, Geralt wyruszy obejrzeć miejsce, w którym znaleziono strażników. Na miejscu użyj wiedźmińskich zmysłów, aby znaleźć coś nietypowego. Pierwszą wskazówką będą ślady kopyt – tyle że czegoś, co chodziło na dwóch nogach. Idź za nimi.



Trop prowadził będzie do kuternogi Katarzyny. Obok drzwi, w zaułku zauważysz jeszcze jedną wskazówkę – flakonik po drogich perfumach. Porozmawiaj najpierw z właścicielką burdelu – do środka wejdziesz od przodu. Ta nie będzie jednak zbyt chętna do opowiadania, musisz ją do tego jakoś przekonać.  Jeśli rozmowa nie pójdzie po Twojej myśli, pamiętaj o perfumach, które znalazłeś – idź po ich śladach.

Uwaga: W zamtuzie możesz skorzystać z uciech cielesnych, wystarczy, że porozmawiasz z burdelmamą, a następnie z dziewczynami. Gdy się zdecydujesz, która Ci się podoba, zapłać jej 20 koron, a włączy się specjalna scenka przerywnikowa. Każda scena seksu to 2 punkty doświadczenia.



Wreszcie dojdziesz do dziwnie zachowującego się mieszczanina, podejdź i zbadaj sprawę. Okaże się, że nie ma on pojęcia co się działo. Geralt domyśli się, że prawdopodobnie ma do czynienia z sukkubem (o imieniu Salma). Musisz się dostać do domu obok, później drabiną do góry, a wreszcie trafisz do celu.

Sukkub wrażliwy jest na:

  • olej przeciw hybrydom;
  • znak Quen.

Możesz od razu przystąpić do walki albo wypytać Sukkuba o co chodzi i wtedy podjąć decyzję:

  • czy się bić;
  • czy puścić Salmę wolno, proponując jej opuszczenie miasta.

Walka jest dość prosta, pamiętaj tylko o korzystaniu z Quen, aby uchronić się przed atakami wroga. Na koniec odbierz nagrodę od Strażnika i po sprawie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2639 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslogan23   @   19:43, 22.12.2017
Jedna rzecz co do tego zadania miecz który dostajemy w nagrodę. Jego nazwa jest podobna do nazwy wroga z neverwinter nights.