Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Mistrz areny - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Zadanie to otrzymujesz na wyspie Spikeroog we wsi Hov. W okolicy areny będzie dwóch mężczyzn, którzy powiedzą Ci, że na wspomnianej arenie jest upiór. Po rozmowie przygotuj się do walki i wejdź na arenę obok. Pojedynek nie będzie jakiś wyjątkowo trudny. Kilka ciosów i bestia odejdzie, niestety nie oznacza to, że na dobre. Musisz znaleźć jakiś inny sposób na to, aby pokraki pozbyć się raz na zawsze. Wyjdź z areny i porozmawiaj z mieszkańcami o problemie, m.in. z bukmacherem przed wejściem.


Poczekaj teraz kilka dni i wróć na arenę, tym razem jednak nie walcz z upiorem, ale daj mu wygrać. Złamiesz w ten sposób klątwę i będziesz mógł kontynuować zadanie Wściekłe pięści: Mistrz nad Mistrzami. Nim jednak to nastąpi porozmawiaj jeszcze raz z wieśniakami obok areny. Pamiętaj, aby tu wrócić za kilka dni i zgarnąć procent od wygranych. Możesz np. skorzystać z medytacji. Po rozmowie zgarniesz kasę, a misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1072 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?