Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Zaginiony narzeczony - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 19

Zadanie te znajdujesz na tabliczy ogłoszeń we wsi Svorag, albo kiedy wchodzisz do jaskini na wyspie Spikeroog, na południe od Starej Strażnicy, w poszukiwaniu kuszy wiedźmińskiego cechu niedźwiedzia, wchodzącej w skład rynsztunku cechu niedźwiedzia. Zleceniodawcą jest niejaki Kevan, porozmawiaj z nim i ustal stawkę.Pierwszym krokiem zlecenia jest zbadanie wspomnianej jaskini. Po wejściu do niej Geralt natychmiast zauważa coś nietypowego. Musisz więc dokładniej przyjrzeć się temu miejscu. We wnętrzu czekają na Ciebie utopce na 15 poziomie.Przebijaj się przez utopce i idź cały czas przed siebie. Dojdziesz wreszcie do czegoś w rodzaju dużego posągu – zbadaj go. Po prawej stronie posągu znajdziesz natomiast łuski Meluzyny. Musisz ją teraz odszukać i zlikwidować. Trzymaj się więc prawej strony tunelu, aż dotrzesz do wyjścia z jaskini. Na zewnątrz dostrzeżesz zwłoki – zbadaj je, a pojawi się pokraka. Do walki musisz się oczywiście odpowiednio przygotować.

Meluzyna wrażliwa jest na:

- petardę kartacz;
- olej przeciw hybrydom;
- znak Igni;
- znak Aard.Jak już wszystko będziesz miał gotowe, ruszaj do boju. Dobrą taktyką walki jest wykorzystanie znaku Quen, wbrew temu, co jest napisane powyżej? Dlaczego? Dlatego, że w ten sposób ściągniesz meluzynę na ziemię. Strzelanie z kuszy jest mało skuteczne, a syrena jest dość szybka co sprawia, że normalne znaki mogą nie zadziałać. Skorzystaj więc z Quen i poczekaj, aż meluzyna Cię zaatakuje. Uderzy w osłonę i spadnie na ziemię, a ty będziesz miał szansę narobić nieco szkód. Weź trofeum i oddaj je zleceniodawcy, aby zgarnąć nagrodę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1736 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?