Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Drób w opałach - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Zlecenie to otrzymujesz pomiędzy Młynem Tancerzy, a Miodosytnią Meiersdorfów, na wschód od Novigradu. Będzie pomalowany na niebiesko dom, a przed nim staruszka, Yanina, prosząca o pomoc.Podejdź do Yaniny i porozmawiaj z nią. Dowiesz się, że giną jej kury, pożerają je potwory. Możesz oczywiście wyrazić chęć pomocy kobiecie. Nie za darmo, ale ze zniżką dla seniora, jak to mówi Geralt. Co ciekawe, kurki giną zawsze pojedynczo, a ślady wilków są takie, jakby chodziły one na dwóch łapach.

Musisz oczywiście dokładnie zbadać sytuację. Poszukaj najpierw śladów rzekomych wilków. Będą w pobliżu kurek, przed murkiem. Zbadaj ślad, a potem idź przed siebie, korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Kawałek dalej, znowu zbadaj trop, a okaże się, że obok wilczych śladów są ślady małych stóp.Ślady znikną wreszcie w rzece, ale to nie szkodzi, przejdź po prostu na drugą stronę. Wreszcie dojdziesz do niewielkiego obozu, z trójką dzieci. Wypytaj je co robią w lesie. Po rozmowie wróć do staruszki. Możesz jej zaproponować, aby przygarnęła dzieci albo ostrzec ją, że jeszcze spróbują kraść. Misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1247 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?