Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Racja stanu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 30

Uwaga: Wykonanie tego zadania wpływa na zakończenie gry!

Zadanie to uruchomi się podczas wykonywania zadania Najciemniej jest pod latarnią. W pewnym momencie będziesz mógł zdecydować co zrobić ze szpiegiem, czy odebrać go Dijkstrze siłą czy może przekonać Dijkstrę do oddania delikwenta. Druga opcja zostanie osiągnięta tylko jeśli powiesz mu, że cesarz chce przekazać tron Ciri.

Po rozmowie skieruj się do znacznika na mapie - będzie się on znajdował w zachodniej części Novigradu. Tam zapukaj do drzwi i wejdź do góry, gdzie poznasz cały plan. Twoim zadaniem będzie zaprowadzenie Radowida we wskazane miejsce, a tam przygotowana będzie już pułapka. Oczywiście zgódź się.
 
Idź do kolejnego miejsca, czyli na przystań. Po drodze spotkasz Filippę, która da Ci sposób na to, abyś był w stanie przekonać Radowida do swojej opowieści. N statku okaże się, że wszystko idzie dobrze. Pójdziesz z Radowidem na miejsce zasadzki, a tam rozkręci się zadyma. Gdy zabijesz wszystkich, zginie też Radowid. Ty natomiast udasz się do Dijkstry, aby powiedzieć mu, że wszystko się powiodło. Dowiesz się tu, że Dijkstra ma nieco bardziej dalekosiężne plany - chce zabić Talara i Roche'a. A ty możesz stanąć w ich obronie.

Jeśli to zrobisz oboje ocaleją. Jeśli nie, zginą. Decyzja ta ma bardzo ważny wpływ na końcówkę gry!
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1418 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?