Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Ostatnia próba - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 19

Zadanie to otrzymujesz realizując misję Najbrzydszy człowiek na świecie. Gdy pójdziesz porozmawiać z Lambertem, w Twoim dzienniku pojawiają się questy: Zakłócenia, Ażeby widłogona zwabić oraz Ostatnia Próba.

Gadając z Lambertem poznaj jego plany, a następnie idź za kompanem. Po drodze wpadniecie na kilka harpii, ale nie będzie to nic z czym sobie nie będziecie mogli poradzić. Wreszcie dojdziecie do chatki, przy której miała być przycumowana łódka. Nie będzie jej tu niestety – musicie ją więc spróbować odnaleźć. Natraficie na nią w pobliżu grupy topielców. Jak ich ubijesz, pojawi się baba wodna na 20 poziomie. Wyeliminuj potwory i wskakuj do łódki i usiądź naprzeciwko Lamberta.Popłyniecie razem na drugą stronę jeziora. Na miejscu usłyszycie dziwne głosy, możecie je sprawdzić lub nie. Jeśli zdecydujesz się pójść zerknąć co się stało, idź w miejsce zaznaczone na mapie. Tam pojawi się garść mglaków – zajmij się nimi, a później wróć do swojej roboty, czyli wejdź do jaskini.W środku brnij przed siebie. Kilkakrotnie napotkasz na ściany do zniszczenia, ewentualnie możesz je też obejść – zawsze jest inna droga. Wybór należy do Ciebie. Wreszcie natrafisz na olbrzyma zwanego starym grotem (cyklop), możesz go obudzić lub przejść niepostrzeżenie obok. Jeśli zdecydujesz się walczyć, pamiętaj o przeszukaniu ciała oraz okolicznych skrzyń, będzie w nich m.in. petarda zamieć. A następnie idź do góry po półkach skalnych, aż wyjdziesz na powierzchnię.Na zewnątrz zauważysz miejsce mocy, zaczerpnij z niego, a następnie idź dalej w kierunku Kręgu Żywiołów. Spotkasz tam trolle górskie. Możesz spróbować je oczywiście przekonać do pokojowego zachowania, szansa jednak znikoma. Nie zostanie nic innego jak biegnąć do kolejnej pieczary. Zniszcz rumowisko znakiem Aard i wyjdź na zewnątrz. Trolle niestety nie odpuszczą. Pozwolą Ci przejść tylko wtedy, gdy zostawisz miecze. Możesz oczywiście się nie zgodzić, a wówczas czeka Cię walka.

Cokolwiek zdecydujesz, wreszcie będziesz mógł iść dalej. Dojdziecie w ten sposób do kręgu żywiołów. Tam musisz zapalić wszystkie pochodnie dookoła ołtarza, np. znakiem Igni, a następnie położyć na ołtarzu filakterium. Po rozmowie z Lambertem będziesz mógł wrócić z nim do Kaer Morhen, albo samemu chwilę jeszcze tu pozostać. Zadanie wreszcie dobiegnie końca, a ty będziesz mógł wrócić do wykonywania questa Najbrzydszy człowiek na świecie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2701 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?