Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Na cienkim lodzie - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 30Zadanie to rozpoczyna się w momencie gdy dotrzesz na wyspę Undvik, realizując zadanie Przygotowania do bitwy. Aby rozpocząć realizację tego zadania idź porozmawiać z Avallac’hem i przystąp do walki.Najpierw przejmiesz kontrolę nad Ciri, która będzie miała za zadanie zabić czarodzieja Caranthira. Kiedy pierwszy raz na niego trafisz, ubijesz mu nieco punktów życia, a wówczas włączy się scenka przerywnikowa, podczas której Ciri pokaże co potrafi. Potyczka skończy się sporych rozmiarów wybuchem, w wyniku której zniszczeniu ulegnie kostur czarodzieja.Ciri zniknie, a z lodu uwolni się Geralt. To właśnie on będzie musiał dokończyć zadanie rozpoczęte przez Ciri. Kiedy ubijesz kolejne fragmenty życia Caranthirowi znowu włączy się przerywnik, ukazujący śmierć czarodzieja. Akcja przeniesie się pod wodę. Musisz się teraz wydostać na powierzchnię. Płyń więc jak najszybciej do góry.Na powierzchni dostrzeżesz ranną Ciri. Po chwili dziewczyna się teleportuje, a Geralt będzie musiał dostać się na pokład Naglfara. Brnij więc do przodu, nie musisz ubić wszystkich przeciwników, jeśli nie czujesz się na siłach, przedzieraj się przez nich od punktu nawigacyjnego, do punktu nawigacyjnego. Wróć uwagę na eliksiry przy ciałach poległych przeciwników – ten niebieski przywraca punkty życia.Wreszcie dojdziesz na pokład statku, gdzie nie będzie zbyt wesoło. Po scence przerywnikowej pokonać będziesz musiał Eredina. Po tym, jak zadasz mu kilka ciosów, wciągnie Cię on do wrót i razem przeniesiecie się w bardziej ustronne miejsce. Tam musisz ubić Eredinowi całą energię, a ten wówczas ucieknie – unikaj spadających pocisków z nieba i biegnij do otwartych wrót. Po ich drugiej stronie wreszcie będziesz mógł zakończyć starcie.

Eredin przed śmiercią powie Ci coś ciekawego – że Avallac’h, jest oszustem. Następnie pojawi się Yennefer i uratuje Cię przed resztkami Dzikiego Gonu. W tym momencie dobiegnie końca zadanie Na cienkim lodzie, a rozpocznie Tedd Deireadh, Czas Końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2306 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?