Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Łysa Góra - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 26

Zadanie to rozpoczyna się w momencie ukończenia zlecenia Krajobraz po bitwie. Geralt i Ciri docierają z powrotem do Velen, gdzie postanawiają wziąć udział w Sabacie na Łysej Górze.Pierwszy krok to znalezienie ścieżki prowadzącej na szczyt. Ruszaj więc przed siebie. Nieco w górę trafisz na wieśniaka, który zaprosi Cię do ogniska. Nie odmawiaj i dowiedz się do niego wszystkiego, co możesz na temat wiedźm i święta. Po rozmowie, ruszaj dalej, na spotkanie z niejaką Teklą. Po drodze spotkasz Janka, bożątko. Porozmawiaj z nim, a następnie idź dalej przed siebie.Dojdziecie wreszcie do namiotu Tekli, a tam Ciri dowie się, że może iść na spotkanie z Wiedźmami. Ciebie nie będzie chciała wpuścić, ale powiedz jej, że podołasz zadaniu, a zmieni zdanie. Będziesz musiał jednak najpierw wypełnić zlecenie – przynieść monetę wrzuconą do wody przez Teklę. W wodzie ubij topielców, poszukaj monety i wróć do Tekli. Po rozmowie będziesz mógł udać się na górę.

Po drodze napotkasz jeszcze jakąś czerwoną pokrakę – będziesz musiał z nią powalczyć. Po zwycięstwie Ciri pójdzie po wiedźmy, a Geralt po Imleritha. Najpierw przejmiesz kontrolę nad dziewczyną.Gdy tak się stanie idź przed siebie, celem dotarcia do jądra korzeni drzewa – wreszcie to oczywiście zrobisz, a wówczas włączy się scenka przerywnikowa. Po niej Ciri będzie musiała walczyć z wiedźmami. Wreszcie się oczywiście z nimi uporasz, a wówczas odpali się kolejny przerywnik – jedna z wiedźm niestety ucieknie.Gra przełączy się wówczas na Geralta. Kierując nim odnaleźć musisz Imleritha, na szczycie góry. U celu odpali się przerywnik. Będziesz miał okazję porozmawiać z Generałem Dzikiego Gonu. Konwersacja nie będzie jednak zbyt długa, a po niej musisz zwyciężyć z rycerzem. Potyczka skończy się oczywiście Twoim zwycięstwem. Nie oznacza to jednak końca wojny.

Po rozmowie z Ciri ruszycie razem na spotkanie z Yennefer oraz Triss. Zadanie Łysa Góra dobiegnie końca, a rozpocznie się Ostatnie przygotowania.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2256 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?