Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

W wilczej skórze - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 15


Zadanie to otrzymujesz w trakcie zadania fabularnego Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Twoim celem jest zlikwidowanie niejakiego Morkvarga. Najpierw musisz się udać do człowieka o imieniu Tordar, aby dowiedzieć się coś na temat klątwy rzuconej na potwora.Wiele się niestety nie dowiesz, idź więc odszukać samego Morkvarga. Znajdziesz go w ogrodzie Freyji. Przebrnij przez ogród, aż wreszcie dotrzesz w okolice śluz. Wtedy poszukaj w pobliżu wejścia do jaskini. W środku zauważysz jak Morgvarg gada coś o kluczu. Po chwili rzuci się na Ciebie. Musisz mu spuścić łomot, a potem porozmawiać z nim. Na koniec możesz znaleźć sposób na złamanie klątwy, albo dobić Morkvarga.Po rozmowie przeszukaj jaskinię. Zbadaj kompana Morvarga nabitego na patyk. Zauważysz też dziwne ślady na ziemi – pod spodem będzie jaskinia. Musisz się do niej dostać. Przełącz prawą dźwignię (jeden raz – aby kołeczek po prawej w niewielkiej maszynie był w górze) kontrolującą śluzę, a następnie lewą dźwignią podnieś ją w górę. Wskocz teraz do wody. Przepłyniesz w ten sposób do podziemnej jaskini.Znajdziesz tam skrzynię (będzie tu ulepszony grom) oraz zwłoki z kluczem do kłódki, który pozwoli Ci otworzyć drzwi do kapitularza. Wróć teraz drogą, którą tu przyszedłeś. A w ogrodzie musisz znaleźć wejdście do sporego budynku w jego centrum. Tam znajdziesz skrzynię, a w niej Dziennik Morkvarga. Przeczytaj go. Dowiesz się, że Tordar Cię okłamał. Wróć więc do niego.
Tordar nie będzie chętny do rozmowy, ale nie musisz z nim walczyć, możesz go uspokoić i przekonać do pomocy. Dostaniesz w ten sposób specjalny kieł, który pomoże Ci usunąć klątwę. Na miejscu daj naszyjnik Morkvargowi. Klątwa zostanie zdjęta. Będziesz mógł też zdecydować co zrobić, zabić czy puścić wolno niegdysiejszego wilkołaka. Cokolwiek nie zrobisz, idź odebrać nagrodę. Zadanie dobiegnie wtedy końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2121 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?