Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Cenna przesyłka - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon
Zadanie otrzymujesz od kupca w Białym Sadzie, a konkretniej na drodze pomiędzy wsią, a siedzibą Nilfgaardczyków. Kupiec, który przebywa na rozdrożach, zaraz przed bagnem.Kupiec będzie chciał abyś odzyskał jakąś tajemniczą skrzyneczkę, którą stracił kiedy na bagnach zaatakowała go banda stworów. Zniszczony wóz znajdziesz nieopodal. Włącz wiedźmińskie zmysły, a dostrzeżesz ślady pozostawione po kołach, kiedy wóz zjechał z drogi. Ślady oczywiście musisz zbadać, a pojawi się kolejny znacznik. Przed wejściem na bagna przygotuj się, włącz m.in. znak Igni, albowiem będą tu krwiożercze owady, które odpędzisz jedynie znakiem.Kiedy znajdziesz wreszcie wóz koniecznie zbadaj strzałę wbitą w bok konia. Następnie zwróć uwagę na strzały wbite w bok wozu, co będzie dość podejrzane. Kawałek dalej będzie też ciało woźnicy. Teraz nie pozostają już żadne wątpliwości, coś tu nie gra. Poszukaj więc skrzynkę (jest obok jednego z drzew, blisko ciała konia), możesz też zająć się okolicznymi utopcami i wróć do kupca. Możesz teraz zdecydować co zrobić, czy skonfrontować kłamcę, czy oddać mu skrzynkę.

Kupiec zacznie uciekać. Pędź za nim, a kiedy się do niego zbliżysz machnij mieczem, włączy się wówczas scenka, w której Geralt spróbuje ustalić z kim tak naprawdę ma do czynienia. Okaże się, że to Jan Geermer – żołnierz, który chciał ukraść skrzyneczkę, aby oddać ją rannym żołnierzom. Są w niej podobno leki. Decyzja o tym, co zrobić, należy do Ciebie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1643 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?