Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Kwestia życia i śmierci - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Zadanie to otrzymujesz po rozmowie ze szpiegiem, w trakcie przechodzenia questa Skarb Hrabiego Reuvena. Triss poprosi Cię abyś spotkał się z nią w jej kryjówce.Udaj się więc niezwłocznie na miejsce, aby porozmawiać z czarodziejką.  Zapukaj do drzwi i wejdź do środka. Triss będzie na drugim piętrze budynku, porozmawiaj z nią. Dowiesz się, że Triss dostała jakąś dziwną wiadomość. Ma szansę wydostać się z Novigradu, ale musi się najpierw spotkać z kimś na targu rybnym. Geralt może zdecydować czy jej w tym pomóc.
Po rozmowie musisz się udać w miejsce wskazywane na mapie. Spotkasz się tam ze służącym Vegelbudów. Będzie on posiadać niebieską koszulę i klucz przy pasie. Musisz skorzystać z wiedźmińskich zmysłów, aby go namierzyć. Porozmawiaj z nim następnie, a potem idź za sługą. Kiedy po drodze zaatakują Was bandyci, broń sługi, a po walce włączy się przerywnik. Na jego koniec będziesz już znał plan, a Geralt pomoże Triss w jego realizacji.

Najpierw musisz zdobyć maskę dla siebie oraz Triss, udaj się więc do sklepu. Opcjonalnie możesz też nabyć nowy strój: dublet, spodnie i buty, odwiedzisz w tym celu osobę, u której wcześniej poszukiwałeś Jaskra – dość charakterystyczną osobę, trzeba przyznać. Podejdź do sprzedawcy i zerknij na jego towary. Pamiętaj, aby kupić maskę dla siebie oraz maskę lisa dla Triss. Teraz wróć do Triss, a zanim wejdziesz by się z nią spotkać, zmień ubranie. Po krótkiej rozmowie pójdziecie na imprezę.Po wejściu na teren posiadłości spotkaj się z Ingrid Vegelbud. Pójdziecie wszyscy razem porozmawiać nieco na uboczu. Tam dowiesz się, że syn Ingrid, Albert prawdopodobnie sam wpadł w tarapaty, a teraz Triss musi pomóc mu się wydostać z Novigradu. Po konwersacji idź poszukać Alberta. Nosi on maskę pantery, niebieską. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że Albert przygotuje się do ucieczki w momencie pokazu sztucznych ogni. Idź, przygotuj się, poczekaj w ogrodzie na Alberta. Podejdź do ławki i usiądź.Tam Triss nieco popije i postanowi się ukryć w labiryncie, odnajdź ją. Będzie stała przy jakimś posągu i fontannie. W pewnym momencie Geralt złapie Triss, a ty będziesz musiał szybko zdecydować czy chcesz pocałować czarodziejkę czy nie. Po krótkiej scence przerywnikowej będziesz musiał wyjść z labiryntu. Po drodze napadnie Cię grupka bandziorów – poradź sobie z nimi i szukaj dalej drogi na zewnątrz labiryntu. Następnie pędź do stajni na spotkanie z Triss i Albertem. Tutaj drogi całej trójki się rozejdą. Misja dobiegnie też końca. 
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2744 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?