Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Solucja - opis przejścia - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Solucja, czyli kompletny opis przejścia gry. Zarówno misji głównych, jak i zadań pobocznych. W skład tych drugich wchodzą oczywiście wiedźmińskie zlecenia oraz poszukiwanie przeróżnych cennych przedmiotów. Wszystko zostało Podzielone wedle lokacji, aby łatwo było znaleźć interesujące Was zadanie.

W pierwszej części gry Geralta oglądamy w Kaer Morhen - twierdzy wiedźmińskiej. Protagonista rozmawia tam m.in. z Vesemirem, a nastepnie idzie podszkolić Kiri. Niestety krótką partyjkę przerywa pojawienie się Dzikiego Gonu. Wtedy właśnie akcja przenosi się w inne miejsce, wieś Biały Sad, gdzie Geralt oraz Vesemir dotarli, aby rozpocząć swoje poszukiwania zaginionej Ciri.

Od tego momentu rozpoczyna się właściwa rozgrywka i to właśnie od gracza zależeć będzie jak się ona potoczy. Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG nastawiona na rozbudowaną fabułę, z tego właśnie powodu, podczas zabawy gracz napotyka mnóstwo postaci niezależnych, wypełnia dziesiątki zadań, szuka skarbów i wykonuje zlecenia polegające na zabijaniu potworów. Co ważne, prawie nic w świecie Wiedźmina nie jest czysto dobre lub złe. Wszystkie wybory niosą ze sobą daleko idące konsekwencje, których nie da się przewidzieć w momencie ich podejmowania.

W solucji rozpisane są - tam gdzie to możliwe - różnorakie wybory oraz ich wpływ na to, co dzieje się w fabule. Najczęściej jednak konkrety podajemy już po fakcie, nie chcemy bowiem psuć Wam przyjemności z odkrywania wszelkich niuansów opowieści opracowanej przez CD Projekt RED.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1440 znaków
Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 210835 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?