Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Niech żyje sztuka - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 11

Zadanie to otrzymujesz na samym końcu misji Dorwać Juniora. W trakcie rozmowy z Juniorem zapytaj co się stało z Dudu.

Questa rozpoczynasz od rozmowy z Priscillą – musisz zdradzić jej to, czego dowiedziałeś się na temat Dudu. Dziewczynę znajdziesz na rynku w Novigradzie. Tam Geralt zdradzi jej swój plan odnalezienia Jaskra, potrzebują do jednak do tego najpierw Dudu. Podszyje się on pod Mengego i nakaże przetransportować Jaskra w inne miejsce.

Aby znaleźć Dudu trzeba go jakoś wywabić. Do tego celu wykorzystasz zespół. Musisz jednak najpierw napisać sztukę, która przyciągnie jego uwagę. Przystąp więc do działania, prowadząc dialog w taki sposób, aby pomóc Priscilli w podejmowaniu decyzji. Kilka godzin później i po drzemce Geralta, sztuka będzie gotowa.

 

Dostaniesz wreszcie tekst, który musisz zanieść do Iriny Renarde. Przed wejściem do miejsca, w którym ona rezyduje musisz podejść oczywiście do biletera i kupić bilecik. Teraz możesz już wejść do środka i poszukać Iriny. Pójdziesz z nią do jej kwatery na tyły teatru. Tam kontynuuj konwersację. Irina przyjmie chętnie tekst do wglądu, ale Geralt będzie musiał się zająć ochroną oraz nagłośnieniem sztuki.Najpierw udaj się do doków, aby nająć ochroniarzy. Na miejscu porozmawiaj z człowiekiem o imieniu Sofus Byk. Nie będzie on skłonny do pomocy, niemniej jednak możesz go przekonać. Albo walczyć będziesz musiał z dwoma oprychami i wygrać; albo będziesz musiał im zapłacić. Walka nie będzie szczególnie trudna – wystarczy robić osłonę i wyprowadzać mocne ciosy. Po około 4-5 strzałów wystarczy, aby powalić twardziela. Tak czy inaczej, wreszcie znajdziesz swoją ochronę.Kolejny krok to zwerbowanie Maskonurów – trupy, która pomoże nagłośnić przedstawienie. Idź z nimi na spotkanie. Na miejscu musisz porozmawiać z członkami. Dowiesz się, że Maskonury mają problemy z pieniędzmi oraz z jakimiś oprychami. Możesz im oczywiście pomóc, a wtedy najpewniej oni pomogą także Tobie. Zbiry, których obawiają się Maskonury, są w pobliżu, zajmij się nimi. Dokopiesz nieco bandziorom albo ich przekupisz/przekonasz, a reklamę będziesz miał zapewnioną.

Teraz udaj się do Iriny i rozpocznij przedstawienie. Dowiesz się, że Geralt zagra Wiedźmina. Następnie będziesz musiał zdecydować pomiędzy Iriną, a Priscillą do roli księżniczki, jak również księcia – w tym przypadku decydujesz między aktorem mniej i bardziej popularnym. Na koniec zatwierdź obsadę i rzucaj się w wir kariery aktorskiej, jak to mówi Irina.

Po krótkiej prezentacji rozpocznie się spektakl, w którym oczywiście bierzesz udział, jeśli się na to zdecydowałeś. Przedstawienie dobiegnie wreszcie końca, a wówczas będziesz wreszcie miał szansę porozmawiać z Dudu. Obgadacie dalszy plan, związany z odbiciem Jaskra. Zadanie dobiegnie końca, a rozpocznie się zlecenie Poeta w opałach.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3120 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?