Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Zmora kupieckiego traktu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 23Zlecenie to otrzymujesz w momencie zbadania przewróconej beczki z winem, leżącej obok przewróconego wozu. Kawałek na południowy wschód od Wsi Toderas, w drodze do Wsi Benek.

 

Najpierw zbadaj wóz, używając wiedźmińskich zmysłów. Przy samym wozie dostrzeżesz ślady kogoś uciekającego i rozcięte więzy. Kawałek dalej, na skale będą natomiast ślady pazurów oraz zapach wina. Po zapachu brnij dalej. Trop prowadził będzie do jaskini. Przed wejściem do niej znajdziesz kolejne ciało. Zbadaj je i idź do środka.We wnętrzu jaskini szukaj kolejnych śladów. Dotrzesz wreszcie do dwójki ludzi, którym udało się uciec przed bestią. Dowiedz się od nich co się stało, a następnie zgódź się ubić potwora. Walczyć będziesz z wiwerną królewską, musisz jednak znaleźć gniazdo potwora. Zmierzaj do wyjścia jaskini, tego prowadzącego do góry. Natrafisz wreszcie na dwie młode wiwerny i gniazda. Choć to nie one zaatakowały ludzi, musisz je zabić i zniszczyć gniazda. Gdy to zrobisz pojawi się ogromna wiwerna królewska. Pozbądź się jej, a zlecenie dobiegnie końca.
 
Walka z wiwerną nie będzie szczególnie skomplikowana. Pojedynek z nią przypomina ten z gryfem. Musisz więc zważać na ataki z powietrza, a ponadto trzymać się raczej z boku. Wiwerna atakuje bowiem jadem i potrafi zatruć Geralta, powodując niemałe obrażenia. Przez przystąpieniem do potyczki upewnij się też, że masz odpowiednie środki perswazji.
 
Wiwerna królewska wrażliwa jest na:

- petardę kartacz;
- olej przeciw drakonidom;
- znak Aard.

Na koniec zgarnij trofeum i znajdź osobę, której zależało na zlikwidowaniu wywerny. Otrzymasz od niego nagrodę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1882 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?