Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Upiór z Eldbergu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 17Zadanie to znajdujesz na tablicy ogłoszeń we Wsi Arinbjorn. Pierwszy krok to rozmowa z Jorundem ze wsi Arinbjorn, który będzie miał dla Ciebie więcej szczegółów. Spróbuj wynegocjować nieco wyższą cenę (za 260 pójdzie), a następnie przyjmij robotę.Wyruszaj teraz w stronę latarni Eldberg. Im będziesz bliżej latarni, tym gęstsza mgła spowijać będzie okolicę. Pojawią się też upiory. Na miejscu znaleźć musisz niejakiego Mikkjala – latarnika. Po drodze zauważysz dwa ciała, zbadaj je oczywiście. Podejdź następnie do niewielkiej chatki i zapukaj do jej drzwi. W środku spotkasz latarnika. Dowiedz się do niego wszystkiego na temat upiora, który tu krąży. Dostaniesz też klucz do latarni.Nie zwlekaj więc  i idź zbadać latarnię. Po drodze spotkasz oczywiście kolejne upiory. Na latarni dostrzeżesz natomiast dziwne znaki – zbadaj je. Okaże się, że ktoś nałożył klątwę na latarnię, a do czynienia masz z Pokutnikiem. Jedyny sposób na wygranie z nim, to rozpalenie latarni. Idź do Mikkjala, aby powiedzieć mu co się dowiedziałeś, ale najpierw przygotuj się do pojedynku.

Pokutnik wrażliwy jest na:

- petardę księżycowy pył;
- olej przeciw upiorom;
- znak Yrden;
- znak Quen.

Razem wrócicie do latarni, aby ją rozpalić. Po drodze pojawi się pokutnik. Walka przebiegać będzie w kilku etapach. Będziesz musiał stawić czoła zarówno pokutnikowi, jak i normalnym upiorom. Walka zanim zapłonie latarnia będzie polegała głównie na unikaniu ataków pokutnika, gdy zniknie mgła, możesz przejść do kontrataku. Pamiętaj o znaku Yrden, bardzo ułatwia on ubijanie wszelkiej maści upiorów.

Na koniec weź trofeum z pokutnika, porozmawiaj z latarnikiem i idź po nagrodę do zleceniodawcy.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1924 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?