Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Opiekun lasu - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 25

Na tablicy ogłoszeń w południowych przedmieściach Navigrodu, pomiędzy Bramą Portową, a Bramą Chwały.
Pierwszy krok to rozmowa z niejakim Bretem Hotschem w karczmie Gęsia Pipa – to właśnie on jest zleceniodawcą. Udaj się do niego, a dowiesz się o tym, że niziołek nabył jakiś fragment lasu. W tymże lesie ponoć straszy. Ustal cenę (około 290 powinno się udać) i podejmij się zlecenia.Zanim wybierzesz się do chaty drwali, przesłuchaj świadka, przebywającego w karczmie – będzie to krasnolud przy jednym z wejść. Bogatszy o nowe informacje, jedź zbadać chatę. Najpierw dostrzeżesz ślady wozu drwali, kieruj się nimi, aby znaleźć miejsce wycinki. Wóz w pewnym momencie zboczy z głównej drogi, a tam napotkasz garść nekkerów. Ubij je i idź dalej przed siebie.Wreszcie dotrzesz do zaparkowanego wozu, rozejrzyj się dookoła, a zauważysz ślady walki. Na pobliskiej skale będą ślady pazurów, a przy skale krew. Podążaj za nią, a znajdziesz ciało krasnoluda. Na drodze obok wozu będą też ślady stóp, idź wzdłuż nich. Dotrzesz do kolejnego ciała, które także musisz przeszukać. To tutaj Geralt domyśli się, że ma do czynienia z leszym.Włącz wiedźmińskie zmysły i szukaj dźwięków kruków – ptaszyska są najczęściej w pobliżu leszego. Te właściwe znajdziesz w najbardziej wysuniętym na południe obszarze mapy. Dostrzeżesz tu natychmiast totem leszego, aby wywabić potwora owy totem musisz zniszczyć (mieczem). Przygotuj się jednak najpierw do pojedynku.
 
Leszy to relikt, wrażliwy na:

- bombę dwimerytową;
- olej przeciw reliktom;
- znak Igni.

Starcie nie będzie jakoś wyjątkowo trudne. Leszy jest bowiem powolny. Uważaj na jego mocne ataki, staraj się też nie zadawać więcej niż 2-3 ciosów za jednym doskokiem i regularnie korzystaj z Igni, a pokraka powinna odejść w niepamięć. Weź następnie trofeum z leszego i udaj się do zleceniodawcy, aby zgarnąć nagrodę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2075 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?