Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Przesyłka kurierska - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 2

Misję tę otrzymujesz od krasnoluda o imieniu Rostan Muggs znajdującego się przy wschodnim wejściu do Zamurza Novigradu. Znajdziesz go przy jednym z pomostów.Rostan powie Ci o tym, że został napadnięty, a złodziej uciekł z jakimiś ważnymi dokumentami. Geralt będzie musiał spróbować je odzyskać. Na mapie pojawi się znacznik, do którego musisz się udać. Jest on całkiem niedaleko, po drugiej stronie pomostu, którym tu najprawdopodobniej podjechałeś. Na miejscu skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów. Dostrzeżesz coś na ziemi obok muru.


W powietrzu zacznie się unosić zapach krasnoludzkiego samogonu, idź po śladzie. Dojdziesz w okolice karczmy Siedmiu Kotów, a tam przy wejściu będzie poszukiwana przez Ciebie osoba, niejaki Axel. Opowie Ci ciekawą historię, a ty będziesz musiał zdecydować co zrobić. Jeśli zdecydujesz się dokopać Axelowi, kilka celnych strzałów powinno go powalić na ziemię, a wówczas odda Ci on papierki.

Wróć z nimi do Rostana. Misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1103 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?