Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Wiedźmin jak malowany - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 10

Zadanie te otrzymujesz od sołtysa we Wsi Zalipie na wschód od Kasztelu Wrońce. Musisz najpierw jednak wykonać zlecenie Kłopoty Grabarza.


Od sołtysa dowiesz się, że we wsi niedawno był wiedźmin. Spędził on tutaj kilka dni, po czym zdecydował się zabić trapiącego mieszkańców potwora. Niestety w międzyczasie przespał się z córką sołtysa, a ta zaszła w ciążę. Co ciekawe, wiedźmini są bezpłodni. Geralt postanawia więc znaleźć osobę, która podszywa się pod wiedźmina i się z nią uporać.Pierwszy krok to znalezienie oszusta na pobliskim cmentarzu. Będzie on się skrywał przy murku, zaraz za krzakami. Znajdziesz go bez problemu korzystając z wiedźmińskich zmysłów, musisz jednak najpierw zabić tutejszego Ghula, na poziomie 10. W pewnym momencie nadejdą wieśniacy, musisz zdecydować co zrobić, czy wydać wiedźmina oszusta czy nie. Jeśli go nie wydasz, możesz sprawić, że wieśniacy go wygnają ze wsi albo będzie musiał odpracować niepowodzenie. Po rozmowie misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1080 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?