Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Dla dobra nauki - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 8

Zadanie to otrzymujesz na koniec zlecenia Przyjacielska przysługa. Musisz wybrać się z Keirą na randkę, a wówczas obudzisz się w pobliżu wieży na wyspie Kłomnica.


Zdaje się, że Keira tam właśnie poszła, co oczywiście ty też również zrób. Musisz się bowiem dowiedzieć co czarodziejka tam porabia. Podejdź do budynku, a zauważysz światło. Włączy się scenka przerywnikowa. Dowiesz się, że Keira chce znaleźć szczepionkę na morderczą chorobę, Catrionę. Liczy na to, że Radowid być może wybaczy jej dzięki temu wcześniejsze wykroczenia.

Rozmowa niestety może nie skończyć się zbyt wesoło i Geralt będzie zmuszony do walki, a potem do zniszczenia dokumentów skradzionych przez Keirę. Jeśli chcesz, aby kobieta przeżyła musisz wybrać w odpowiednim momencie kwestię „Możesz mieć na sumieniu tysiące ludzi”. Następnie zaproponuj, aby Keira pojechała do Kaer Morhen. Uda Ci się ją dzięki temu przekonać też do oddania notatek. Misja dobiegnie końca i wszystko dobrze się skończy.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1055 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?