Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Bezimienny - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Zadanie to otrzymujesz na koniec misji Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Pierwszym krokiem jest odszukanie śladów Trchórza wokół świętego drzewa. Użyć musisz do tego wiedźmińskich zmysłów. Szybko dostrzeżesz ślady. Umówicie się z Yen, że ruszysz sam do ogrodu, a ona będzie Cię wspierać z murów.Idź po śladach, badając ciała i krew, a ż wreszcie dotrzesz do drzwi. Będą one zamknięte i będziesz musiał przejść dookoła. Przejście znajdziesz pomiędzy krzakami.Dojdziesz wreszcie w okolice śluz. Będą tu też dwie dźwignie, jedna wybiera śluzę, a druga podnosi i opuszcza ją. Wybierz środkową śluzę (wskazuje to niewielki mechanizm pomiędzy dźwigniami), a następnie ją podnieś. Zejdź wtedy na dół i przedostań się dalej. Korzystaj tu teraz z wiedźmińskich zmysłów. Zauważysz ślady prowadzące do studni. Wskocz tam oczywiście. Na dnie będzie woda, więc bez obawy.
Wyjdź z wody i idź korytarzami przed siebie. Znajdziesz wreszcie większą komnatę i ciało do przeszukania. Po chwili odezwie się Yen, a akcja przeniesie się na powierzchnię. Tam, po krótkiej scence przerywnikowej rozpocznie się zadanie Cisza przed burzą. Gdy je wykonasz nastąpi jeszcze jedna scenka przerywnikowa, a zadanie Bezimienny dobiegnie końca. Skończy się też zadanie zbiorcze Śladami Ciri. Rozpoczną się natomiast Najbrzydszy człowiek na świecie i dwa questy poboczne: Ostatnie życzenie i Tajemniczy Pasażer Łodzi.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1588 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?