Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Wróg publiczny - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 12

Uwaga: Wykonanie tego zadania wpływa na zakończenie gry!

Zadanie to rozpoczniesz podczas rozmowy z królem Radowidem, w której bierzesz udział w zadaniu Przysługa dla Radowida.Pierwszy krok po przyjęciu tego zadania to udanie się do kryjówki Filippy i rozmowa z przebywającymi tam łowcami czarownic. Ci nie będą szczególnie zadowoleni z tego, jak idzie akcja. W trakcie rozmowy otrzymasz specjalny klucz do kryjówki. Następnie wypytaj jeszcze o to, co udało się ustalić łowcom.Po konwersacji ruszaj do kryjówki. Na dole dostrzeżesz pole siłowe, a mechanizm je opuszczający jest po prawej stronie, na ścianie. Zrób z niego użytek i przed siebie. Po przejściu przez portal, zerknij na ziemię, znajdziesz tam ptasią lotkę, zbadaj ją. W kolejnym pomieszczeniu czekają na Ciebie Nekkery, nie zrażaj się i nadal przeszukuj kryjówkę Felippy.Dotrzesz wreszcie do nieaktywnego portalu, ogniwo do niego jest na ścianie obok – niestety nieaktywne. Naładuj je więc znakiem Aard. Teraz możesz już przejść przez portal. Po drugiej stronie spotkasz łowcę czarownic. Porozmawiaj z nim. Jeśli nie uda Ci się go przekonać, skop mu tyłek, aby oddał kryształ. Nim pójdziesz go użyć, zerknij do skrzyni, w jednej będzie list do Filippy – przeczytaj go. Będzie tu też kolejne pióro ptaka, na ziemi.Idź następnie do kolejnego pomieszczenia. Umieść kryształ na swoim miejscu i uruchom go znakiem Aard. Po czym przejdź przez portal. Po drugiej stronie znowu kilka Nekkerów, ale także skrzynia oraz jeszcze jedno pióro. Kilka kroków dalej będzie niestety ponownie brakowało kryształu do portalu – prawdopodobnie zgarnęły go nekkery. Wróć się więc kawałek i zeskocz w dół, po prawej obok portalu, którym tutaj wszedłeś. Będą tu nekkery oraz kryształ – weź go i umieść w pustym gnieździe. Włącz go znakiem Aard i idź przed siebie.Wreszcie ze sporych wrót wyjdzie Ifryt – wielkolud, z którym będziesz musiał się niestety zmierzyć. Najlepsza taktyka to znak Aard, a potem doskok i dwa lub trzy ciosy. Po zlikwidowaniu strażnika weź pozostałe po nim trofeum i idź do drzwi, którymi tutaj wlazł. Dotrzesz wreszcie do czegoś w rodzaju mieszkania – musisz je przeszukać z użyciem wiedźmińskich zmysłów.Znajdziesz tu zakrwawione agaty, zakrwawione narzędzia chirurgiczne, zwęglone notatki, megaskop, substancję odkażającą oraz kryształ do megaskopu. Ten ostatni znajduje się przy dużych szklanych pojemnikach, obok przewróconej drewnianej ławki – jest dość mały, słabo widoczny. Po dochodzeniu wróć do Radowida, aby przekazać mu czego się dowiedziałeś.

Na zewnątrz spotkasz łowców, którzy będą chcieli dowiedzieć się co znalazłeś. Możesz się im przyznać lub nie. Jeżeli wybierzesz opcję numer dwa, może się to skończyć pojedynkiem. Po nim udaj się do Radowida. Obok statku porozmawiaj z jednym ze strażników, a ten zaprowadzi Cię do króla. Tam otrzymasz swoją nagrodę, a zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3331 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?