Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Barciowe Widziadło - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Zlecenie znajdujesz na tablicy ogłoszeń we Wsi Jantra.

Najpierw musisz zdobyć nieco więcej informacji. Udaj się więc do człowieka o imieniu Meiersdorf, w okolicy Miodosytni Meiersdorfów. Facet będzie w tutejszej posiadłości, wejdź więc do środka. Z rozmowy dowiesz się, że Barciowe Widziadło, czymkolwiek by nie było, pustoszy pasiekę. Nim podejmiesz się roboty, spróbuj oczywiście negocjować, być może w granicach 250 koron się uda.Jak już będziesz usatysfakcjonowany, potwierdź chęć wykonania zlecenia. Jeden z Meiersdorfów opisze później sytuację, która miała tu niedawno miejsce. Wypytaj o szczegóły i idź zbadać lokację, w której doszło do incydentu – niziołki Cię do niej zaprowadzą.Na miejscu skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów i zbadaj teren: ul, krew oraz ślady. Podążaj za tymi ostatnimi. Ślady znikną w płytkim jeziorze, przedostań się więc na jego drugi brzeg, na południe od Miodosytni. Tam ślady będą kontynuowane. Będą tutaj też mocne utopce, więc uważaj. Dojdziesz wreszcie do zniszczonego budynku i dziury w ziemi. Dziurą się nie przeciśniesz, ale obok jest jeszcze jedno wejście. Podejdź i próbuj otworzyć drzwi. Będą zamknięte, ale pojawi się niziołek, który da Ci klucz.Przed zejściem na dół zapisz grę. W piwniczce znajdziesz Ogara Dzikiego Gonu. Stwór wrażliwy jest oczywiście na kilka ataków, a pośród nich najwięcej zniszczeń wyrządzić powinny:

- bomba dwimerytowa;
- olej przeciw istotom magicznym;
- znak Igni;
- znak Aksji.


Ogar wyskoczy z piwnicy i zacznie uciekać, wsiadaj więc na Płotkę i ścigaj go. Wreszcie paskuda stanie, a ty przygotuj się na dość trudny pojedynek. Przeciwnik jest szybki, a ponadto wytrzymały na ataki. Aby wygrać, musisz ponownie posłużyć się odpowiednią taktyką, w tym przypadku połączeniem znaku Igni, z unikami i szybkimi ciosami. W ten sposób powinieneś być w stanie wygrać.

Po pojedynku weź trofeum i udaj się do zleceniodawcy, aby zgarnąć nagrodę.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2171 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?