Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Biały Sad - zlecenia - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Zlecenia wiedźmińskie to specjalne zajęcia, wpisane niejako w zawód Geralta. Jego zadaniem jest bowiem wyszukiwanie potworów i eliminowanie ich. Zlecenia zawsze przebiegają w ten sam sposób. Ktoś prosi nas, abyśmy odnaleźli jakąś pokrakę. Ruszamy wówczas na poszukiwania, wykorzystując wiedźmińskie zmysły. Trop pozwala nam wreszcie domyślić się z jakim konkretnie potworem mamy do czynienia, a finalnie jesteśmy w stanie przygotować się do pojedynku.

Ostatni etap jest niebywale istotny, albowiem każda pokraka jest inna i podatna na odmienne ataki. Dla przykładu upiory najłatwiej wyeliminować dzięki wykorzystaniu oleju na upiory, srebrnego miecza oraz znaku Yrden, tworzącego pułapkę dookoła stwora i sprawiającego, że jest on bardziej podatny na nasze ciosy. We wsi Biały Sad znaleźć można tylko jedno zlecenie wiedźmińskie. Później jest ich znacznie więcej. Są one też coraz trudniejsze i bardziej wymagające.

Zlecenia wiedźmińskie:

• Licho przy studni

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 2677 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?