Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Znaki magiczne - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego wiedźmina są magiczne znaki. Geralt posiada ich pięć sztuk. Dysponujemy nimi od samego początku rozgrywki, niemniej jednak, w miarę postępów w grze możemy je udoskonalać, inwestując zdobyte punkty umiejętności. Wzmacniają one efekty znaków, wpływając m.in. na obszar działania znaków.
 
Dostępne znaki:
 
Znak Aard – Wywołuje on falę uderzeniową, która rozchodzi się albo w kierunku, w którym ją rzucamy, albo dookoła Geralta. Znak Aard nadaje się wyśmienicie do tego, aby oszołamiać większych oponentów. Jest on skuteczny m.in. na gryfa.

Znak Axii – Powoduje, że przeciwnik jest na moment unieruchomiony, a w alternatywnej wersji jesteśmy nawet w stanie przejąć pełną kontrolę nad wybranym wrogiem, sprawiając, że walczy on po naszej stronie.

Znak Quen – Znak typowo defensywny, nie wpływa on na przeciwnika, ale zamiast tego tworzy specjalną barierę ochronną wokół Geralta. Bariera chroni zarówno przed obrażeniami fizycznymi, jak i magicznym. Rozwijanie tego znaku wzmacnia barierę.

Znak Yrden – Tworzy specjalną pułapkę, która sprawia, że oponenci, którzy wejdą w jej obszar działania, nie mogą się poruszać, albo poruszają się znacznie wolniej.

Znak Igni – Wyśmienity w walce przeciwko zwierzętom. Znak Igni powoduje falę ognia, która pędzi w stronę oponenta, mając szansę podpalić go, zwiększając tym samym obrażenia. Igni po awansie jest nawet w stanie zniszczyć pancerz wroga.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1581 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?