Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Wieża znikąd - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 30Zadanie to otrzymujesz w Przystani w Urialli. Najpierw musisz porozmawiać z tutejszymi rybakami. Powiedzą Ci oni o wieży, która pojawiła się znikąd na okolicznym pagórku. Wraz z wieżą pojawił się też ogromny sztorm. Dowiedz się coś więcej i wyraź chęć pomocy rybakom.Po rozmowie idź do wieży. W środku dostrzeżesz portal, przejdź przez niego i zbadaj wnętrze. Od razu przygotuj się do walki, będzie to bowiem golem na 29 poziomie. Przeszukaj okolicę i podejdź do mężczyzny nawołującego zza pola siłowego. Dowiesz się od niego, że trze wyłączyć system bezpieczeństwa wieży, jeśli chcesz przeżyć. Aby to zrobić Twój rozmówca będzie chciał byś coś mu przyniósł, niejaki traktat Gotfryda.Po rozmowie ruszaj, aby znaleźć klucz do biblioteki. Po przejściu przez pole siłowe czeka Cię kąpiel, a następnie walka z alghulami na 21 poziomie, Gargulcem na 26 poziomie oraz wilkołakiem na 25 poziomie.  Przeszukaj następnie okolice, a znajdziesz niewielką szkatułkę – to w niej będzie klucz.Mając go, idź do biblioteki, będzie ona po przeciwnej stronie „basenu”, przejście otworzysz przełącznikiem obok bramy – będziesz musiał zanurkować. Po drugiej stronie znaleźć musisz książkę, szukaj jej z wykorzystaniem wiedźmińskich zmysłów. Wróć teraz do swojego rozmówcy i oddaj mu księgę. Wyłączy on wtedy barierę.

Razem pójdziecie do serca wieży, aby rzucić zaklęcie wyłączające system zabezpieczający. Jak czarodziej zacznie rzucać zaklęcie pojawi się żywiołak na 27 poziomie – ubij go oczywiście i porozmawiaj z czarodziejem. Dostaniesz od niego nagrodę i będziesz mógł wrócić do rybaków. Ci oczywiście także będą wdzięczni za pomoc. Zadanie dobiegnie też końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1921 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?