Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Temerskie Precjoza - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 4

Zadanie, które otrzymujesz w Białym Sadzie, w pobliżu jednego z mostów, przy którym musisz się rozprawić z utopcami. Tutaj też pozyskujesz szakłak, po który wysłała Cię zielarka Tomira, konieczny do tego, aby stawić czoła gryfowi.
 
Aby rozpocząć zlecenie, ubij utopców, a następnie przeszukaj pobliskie ciało. Znajdziesz przy nim Klucz z Temerską Lilią, który otwiera skrzynię leżącą na dnie rzeczki, płynącej obok. Zanurkuj więc, a otworzysz skrzynię. W środku będzie księga. Weź ją, a na lądzie zapoznaj się z jej zawartością. Możesz teraz ustawić śledzenie zadania.Cel misji znajduje się niedaleko młyna w jednej z chatek. Wejdź do niej i zwróć uwagę na podłogę. Będzie tam wejście do piwnicy, zastawione jakimiś belkami. Przeskocz pomiędzy belkami, a na dole, przy drzwiach do piwnicy użyj znaku Aard, aby zdemolować przejście. W środku znajdziesz wiele cennych przedmiotów, w tym skrzynię, do której ponownie potrzebujesz znalezionego klucza.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1076 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?