Problemy z grami

Problemy z Kingdom Come: Deliverance

● Warhorse Studios ● 13.02.2018
Na początku kiedy Peszek chciał, żebym ukradł pierścień, musiałem zabić kata. Teraz, żeby rozpocząć misję musze z nim porozmawiać. Ale on chce mnie zabić.
Dzięki likwidacji niektórych rozbójniczych band trafia się nam czasem dodatkowy rumak. Wpierw zachwycamy się tą zdobyczą , ale pózniej następuje pewne rozczarowanie. Bo nie możemy go sprzedać, ani założyć oporządzenia , jeno wsiąść nań i podróżować. I w związku z tym mam takie pytanie, czy macie jakieś porady ?
Nie wiem jak ukończyć dalej ten rozdział, gdyż dawno o nim zapomniałem skupiając się na rozmaitych zadaniach pobocznych. Nie podejmuje on ( Rudzielec ) teraz obecnie jakiegokolwiek dalszego dialogu i nie wiem co dalej robić , aby ukończyć to zadanie. Zapomniałem o tych jego wskazówkach jak odnalezć tego typa. Na mapie nie pokazuje się znacznik gdzie go mam odnalezć. Wkarczmie w Użycach go nie widuję utykającego. Proszę o pomoc, bo stoję w "martwym miejscu gry", a chciałbym dalej kontynuować przejście gry. Poniżej zrzut ekranu z tym niewykonanym zadaniem.
Podczas wykonywana misji miałem przekupić Kajetana, ale coś poszło nie tak w skrócie pobiłem go. Dalej wykonywałem misje i mam za zadanie pokazać mu falsyfikat, ale za każdym razem gdy mnie widzi od razu ucieka i nie mam opcji rozmowy.
Witam mam spory problem z misją w wątku głównym, mianowicie po zbudowaniu terebusza uruchamia się film odnośnie wystrzału w stronę zamku, później kolejne. Po zakończeniu filmików jest czarny ekran z ładowaniem i nic się nie dzieje. Próbowałem zmniejszać ustawienia graficzne wczytywać wcześniejsze zapisy ale za każdym razem jest to samo.