Problemy z grami

Problemy z Life is Strange

● Dontnod Entertainment ● 30.01.2015
Gdy po cofnięciu czasu w łazience. Po skończonych zajęciach ponownie rozmawiam z Jeffersonem. Po rozmowie gdy powinna być możliwość cofnięcia rozmowy, aby wybrać odpowiednią odpowiedź lub wyjścia z klasy. Nie mogę ani cofnąć czasu, ani poruszać postacią. Jedynie mogę to popatrzeć na Jeffersona lub Victorie. Przez to nie mogę kontynuować gry. Gra jest oryginalnie zakupiona na steam, wykonywałam też weryfikacje plików gry, ale bez efektów.
W trakcie drugiego epizodu pojawia mi się błąd - gdy Max wchodzi do klasy (to jest przed próbą samobójczą Kate) to nie widać postaci w tej klasie, wcześniej przed klasą jest wszystko ok. Widać tylko poruszające się przedmioty, które trzymają te osoby i słychać jak rozmawiają. Przez to że ich nie widać nie da się nic zrobić i kontynuować gry, gdyż Max nie może wejść w interakcje z żadną z tych niewidzialnych postaci. Gra jest oryginalna, zainstalowana na steam, niestety, mimo odinstalowania i zainstalowania ponownie problem nie zniknął. Jestem załamana i nie wiem co robić :( Uprzednio już raz przeszłam te grę i było wszystko ok.
Kiedy zaczynam grać w grę to kiedy prawie dochodzę do latarnii wyłącza mi się laptop. Ma on lepsze wymagania sprzętowe niż te co płynnie chodzi gra. Nie wiem co robić
W epizodzie 3 gdy Chloe próbuje otworzyć drzwi do gabinetu dyrektora, Max w tym czasie szuka klucza. Trzeba znaleźć szafkę z kluczami. Kiedy ją widzę naciskam opcje szukaj Max mówi, że nie ma go tutaj i ze musi wymyślić inny sposób ich otworzenia . Z tego co mi wiadomo powinna sama automatycznie po tym zadzwonić do Warrena, ale nie robi tego. Nie wiem co robić. Mam niestety pirata i jestem zielona w takich sprawach. Może mi pomożecie
Witam. Mam lekki problem z grą LiS. Gram sobie spokojnie i nagle nadchodzi moment w którym pierwszy raz cofamy czas. No i wtedy gra sama cofa czas. Mimo, że nie trzymam przycisku gra i tak ten czas cofa. (dodam, że gram na PC używając pada od ps3)

Problemy z The Elder Scrolls V: Skyrim

● Bethesda Game Studios ● 11.11.2011
Zainstalowałam kilka modów do gry ze spolszczeniem, jednak opisy często wyjeżdżają poza ekran, przez co nie mogę zobaczyć wszystkiego. Czy jest to problem spolszczenia, czy można to jakoś obejść? Przykład: - Mam mod do umiejętności, który powiększa drzewka (ordinator perks for skyrim) oraz jego spolszczenie, jednak w większości długie napisy zwyczajnie nie zawierają enterów, przez co większość jest niewidoczna
Mam Parę modów Graficznych i Alternatywny start na VorteX i gdy udaje się do Rzecznej Puszczy to wywala mi do Pulpitu( w innych miastach nie ma tego problemu. próbowałem wyłączać każdego moda z osobna na Voretx ale to nadal nic nie dało. Próby wejścia do tej wiski kończyły się oglądaniem pulpitu. ma ktoś pomysł co to może być ( wiem ze tez są Pluginy na Vortex i są zawsze włączone nawet bez modów ale jest tego tyle ze sprawdzanie który szwankuje zajęło by mi tydzień) ktoś jakiś pomysł?
Witam mam problem z savem, nie wiem co mogło spowodować. mam 2 podejrzenia: 1. Droga gromowładnych 2. Kobieca postać Khajiit proszę o pomoc.
Witam, Ostatnio zachciało mi się wrócić do Skyrima. Zainstalowałem z płyty. Nowa gra, a tu klops... Gdy zaczynam nową grę kamera pojawia się gdzieś w niebie, z widokiem na ziemie (ach, jak ta grafika się zestarzała...). Odgłosy wozu słychać, ale nic poza tym. Gdy wczytuje jakiś zapis, nawet ten sprzed tworzenia postaci, kamera jest blisko ziemi, w pierwszej osobie nie obraca się (choć kompas działa i się obraca) a zamiast postaci są czerwone kwadraty z wykrzyknikiem w środku. Jakby tego było mało, gdy próbuje edytować postać kodami, grę wywala. Sprawdzałem spójność plików, instalowałem ponownie z płyty, wyłączyłem mody, obecnie jeszcze instaluje z pobierania, ale wątpię by pomogło. Błąd jest krytyczny, bo uniemożliwia grę. Windows 10, 16 GB Ram, AMD Ryzen 5 2600 3,4 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI, Dodam, że gra z płyty działa na starym komputerze, więc zupełnie obecnie zgłupiałem. Na moje oko wygląda to tak, jakby gra z jakiegoś powodu nie mogła poprawnie wczytać modeli postaci, więc na początku gry daje kamerę w kosmosie, nad miejscem gdzie powinna być, a gdy się wczytuje to gra daje kamerę w miejscu gdzie powinna być postać, a zamiast niej daje model zastępczy. Nie mam pojęcia jak to naprawić :P. Próbowałem poszukać rozwiązania, znalazłem jeden podobny błąd (ten z kwadratami) ale tamten był związany z modem na pancerze, a ja obecnie wszystkie mody wywaliłem. Pozdrawiam.
Cześć. Od wczoraj mam problem z TESV Skyrim. Wygląda to tak, że gra włącza mi się normalnie, a gdy chce ruszyć się, gra się wyłącza. Przed wczoraj jeszcze mogłem spokojnie pograć. Reinstalowałem grę już 3 razy, nie wiem jak to naprawić. Proszę o pomoc.

Problemy z Minecraft

● Mojang AB ● 03.09.2014
Od jakiegoś czasu nie mogę pobrać żadnej mapki ze sklepu w Minecraft na konsoli PS4, po skończeniu pobierania pokazuje się Pobieranie nieudane. Mam tak z każdą mapką, nie ważne czy kupioną czy darmową. Wcześniej nie miałem z tym problemu, a wielokrotne próby restartowania gry jak i pobierania niczego nie dały. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się to rozwiązać, będę wdzięczny za pomoc.
Nie można wejść, wyskakuję komunikat ze nie ma mejsca a dysk jest prawie pusty
W dolnym lewym rogu w menu głównym jest przycisk do logowania z kontem Microsoft. Klikam go i dostaje informacje że na stałe powiążą się konta i jak już mam konto to moge wejść na stronę itp. i jest tylko kóleczko do wciśnięcia żeby wyjść i nie mogę tego problemu rozwiązać. Pomóżcie
Od kilku tygodni mam problem z odpaleniem Minecraft na PS4 - otwieranie trwa godzinami. Czy ktoś też się spotkał z takim problemem?
Posiadam Minecraft na ps4 i chciałem stworzyć świat wieloosobowy by zaprosić znajomego do gry. Oboje mamy wykupioną subskrybscje ps-plus. Gdy znajomy odbiera zaproszenie po kilku chwilach ładowanie pojawia się komunikat : Nie można połączyć że światem. Taka sama sytuacja gdy ja odbiorę zaproszenie do jego rozgrywki. Nie wiem czy to ma znaczenie jednak w mojej wersji gry mam możliwość zmiany wersji na poprzednia z przycisku "Edycja". Na jego konsoli takiej możliwości nie ma. Nie wiem jak poradzić sobie z tym problemem, i nie mogę znaleść w internecie konkretnych informacji. Bardzo proszę o pomoc.