Problemy z grami

Problemy z Far Cry Primal

● Ubisoft ● 01.03.2016
Witam mam problem zainstalowałem farcry primal z platformy uplay odpalam grę i w menu nie da się nic kliknąć co mam zrobić pomocy
pomimo prawidlowego wykonania misji wyskakuje komunikat o niepowodzeniu
Witam, jestem niemalże na początku fabuły w grze Far Cry Primal i obecnie stoję w miejscu nie mogąc za wiele zrobić przez to, że w żaden sposób nie mogę wyrzucić zrobionej przez siebie przynęty w celu poskromienia wilka w misji o władcy zwierząt. Klikam przypisany do przynęty klawisz i nic się nie dzieje, zmieniałam kilkukrotnie ten klawisz na inny i dalej brak reakcji. Klikałam każdy przycisk na klawiaturze i nic. Przez to nie mogę iść dalej z fabułą, co robić ?czy ktoś spotkał się z takim problemem? Robiłam wszystko co w poradniku : http://www.miastogier.pl/wiki,strona-2479,wladca_zwierzat_szaman_tensai.html . Co robić?
witam mam taki problem że gdy normalnie grałem i już z kończyłem tą misje to mi pisało nieudane a robiłem dobrze bo patrzyłem poradnik i teraz wogule nie mam żadnych misji i nie moge zapisac gry pliss pomocy!
Witam tak jak w tytule już na samym początku gry nie działa mi klawisz interakcji oraz nie pojawia się komunikat aby wcisnąć klawisz w grze. Gra jest oryginalna wszystkie inne klawisze działają prawidłowo zmieniałem w ustawieniach na inne literki ale nic to nie daje, gra była kilku krotnie reinstalowana, wszystkie sterowniki aktualne. Proszę was bardzo o pomoc.