Problemy z grami

Problemy z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

● CD Projekt Red Studio ● 19.09.2008
Mam problem z ,,Wiedźmin 1 Edycja Rozszerzona" odnośnie tej misji i ogólnej wydajności gry. Grę mam legalnie kupioną ze Steama, już kiedyś przechodziłem grę, ale chciałem zmienić niektóre wybory. Wcześniej (na najwyższych ustawieniach) gra działała świetnie poza Przejściem z ,,Prologu" do ,,Rozdziału I", ale znalazłem rozwiązanie z internetu. Po kupnie nowej karty graficznej (mam gtx 1050ti) działa gorzej niż na poprzedniej (bodajże gtx 560), chociaż nie wiem czy to wina karty. W krypcie ghuli po wejściu cutscenaka mocno się przycina, monolog Geralta jest słyszalny normalnie, po zabiciu (ze strasznymi lagami) ghula on upada i nie zostają po nim szczątki, jest to denerwujące, ponieważ nie mogę zebrać składników alchemicznych, a duże ścinki to po prostu psują zabawę z wykonania zadania od Mikula i pewnie zlecenie od Wielkiego Łowczego na tego ghula (nie sprawdzałem tego) Poza kryptą też chwilami przycina. Jakieś nieco ponad 2 lata temu odpaliłem ,,Nową Grę". Nie wiem czy wtedy też ten problem był. Dzięki za uwagę i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
"Pozostało mi tylko odnaleźć Azara Javeda", "Muszę pogadać z Zygfrydem (nie chce ze mną gadać bo pomogłam nieludziom) lub Yaevinnem (wyparował gdzieś, sprawdzałam Gaj, kryjówki Salamandry, bank, karczmy)" Powinien być dostępny dialog z Triss by mnie umówić na spotkanie z Vincentem (żyje), ale nie robi się taka opcja w dialogu. Wszystkie poboczne misje skończone, zostały mi tylko te z dentystą, bójki i poker. I nadal jest aktywna misja "Tajemnice Berengara" ale nie ma go na bagnach, podobno to się wyjaśni później.
Nie otrzymuje zadania straznik. Pokonalem utopca dla vaski i wykonalem czesc zadania z chlopcem. Mam ksiege Ain cos tam od dziadka ale ani z Vaska ani z Kalkeinsteinem nie moge kontynuowac watku zeby dostac zadanie straznik,
Witam nabrałem ostatnio chęć na zagranie w wieśka jedynkę ale mam problem. Polega on na tym że gra normalnie się uruchamia i mogę tworzyć nową grę ale, gdy klikam przycisk "Zapisz grę" albo "Wczytaj grę" gra nie wytrzymuje przestaje działać i często wyrzuca do pulpitu. Próbowałem zainstalować ponownie ( nie mam z torenta tej gry) ale to nadal nie działa.Starszy brat mówi że zaczęło się to od rozdziału 3.Ma ktoś tak samo ? Umie ktoś to naprawić? Chciałbym bardzo zagrać bo ostatnio grałem sobie w heroes of might and magic V oraz gothic 1,2,3 .Jeżeli ktoś wie jak to naprawić niech napisze.
Witam! Mam problem z zapisywaniem postępów w grze wiedźmin. Po rozdaniu np.talentow, gdy zapisze grę i wczytam, nie mam ich wykupionych. To samo dzieje się z roślinami. Jak nazbieram np.jaskolczego ziela (15szt.)to tak samo ich po w czytanie nie posiadam w eq itp. Proszę o pomoc!

Problemy z Assassin's Creed: Brotherhood

● Ubisoft ● 18.03.2011
Witam, Nie pierwszy raz gram w tą grę na komputerze przy użyciu pada xbox360 podłączonego do stacjonarki przez wireless receiver. Jednak nigdy wcześniej nie pojawił mi się taki błąd. Otóż gra samowolnie nie wykrywa pada, a zaznaczę tutaj że mam go włączone przed odpaleniem gry, a po ustawieniu sterowania na controller w ustawieniach gra chyba myli pad do xbox'a z innym rodzajem pada, ponieważ mam zupełnie inne ustawienia, kompletnie nie intuicyjne, ponadto w miejscu przycisku np. "A", widnieje napis "Przycisk 1". Gram przez Ubisoft, na Win10. Edit. Reinstalowałem sterowniki do odbiornika, jak również próbowałem rozwiązać problem poprzez instalację emulatora, jednak nic z tego nie zadziałało:/
Otóż jak skończyłem sekwencję 8 to wyskoczył mi biały ekran z wykrzyknikiem na środku (jak zawsze przy ładowaniu) ale czekam, i czekam i nic, co dziwnego pojawiłam mi się minimapa w rogu ekranu 0_0. Miałem taki sam problem w AC II i rozwiązałem go doprowadzając do desynhronizacjii zabijając cywili, i zadziałało, tylko, że pojawiłem się w Rzymie, a nie w miejscu walki z Cesare i nie mogę nic zrobić ;(. Proszę o pomoc!
Witam. Nie mogę włączyć gry AC:B, ponieważ pojawia mi się problem następującej treści:"Nie można odnaleźć aplikacji startowej Ubisoft. Proszę przeinstalować grę Assassin's Creed: Brotherhood . Ubisoft Game Lancher Kod błedu 1" Pojawia się to również, gdy chcę odpalić Assassin's Creed II. Ściągałem aplikację startową tak jak mi poradzono, ale to niec nie dało :( Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Witam. Mam mały problem i pomyślałem, że spróbuję na tym forum. Mianowicie przeszedłem całego AC:B. Po kilku miesiącach postanowiłem do niego wrócić i po dopełniać różnego rodzaju duperelki itp. Ale po zainstalowaniu przekonałem się, że nie ma zapisanego mojego stanu gry :( Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość odzyskania go. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Polan31
Kim są wrogowie na posterunkach oraz gdzie i kiedy można je spotkać? Skąd można skoczyć z 25 m?