Problemy z grami

Problemy z The Sims: Średniowiecze

● Maxis ● 22.03.2011
Hej! Podczas wykonywania misji jednym z zadań jest zbadanie 2 Chorych Wieśniaków. Jeden z nich został zbadany, ale znacznik drugiego nie pokazuje się od ok. 2 tygodni czasu simowego. Niestety nie wiem, czy przypadkiem nie wyleczyłam go na stole do operacji. Próbowałam już zaprosić do królestwa wszystkich, który medyk zna, ale nic to nie dało. Tak samo osiągnięcie najbardziej negatywnej oceny misji nie spowodowało pominięcia tego zadania, co zdarzyło mi się kiedyś. Nie umiem uruchomić na MacBooku kodu "testingCheatsEnabled true" ze względu na brak folderu "GameData" (albo jest jakoś ukryty, a ja nie umiem go znaleźć). Bardzo zależy mi na nieprzerywaniu misji, tylko ukończeniu jej ze względu, na wszystko, co osiągnęłam podczas jej trwania. Czy jest jakiś sposób na zakończenie/ pominięcie tego zadania? Kodem/ modem/ cheatem/ czymkolwiek?
Witam mam problem gdyż wyskakuje mi powiadomienie "Wystąpił poważny błąd w czasie wczytywania świata" co mam zrobić aby go naprawić i go nie stracic? O to co robiłem: 1.przeniosłem pliki nazwa.tsm i nazwa.tsm.backup następnie skopiowałem nazwa.tsm.backup i usunełem .backup ale nic to nie pomogło 2.Odnistalowanie gry i zainstalowanie jej z powrotem zapis nadal nie działał
Mam 38 PD, ale nie mogę włączyć konta i tak jest z każdym kontem, gdzie mam mniej niż 39 PD
Gra działała mi dobrze na laptopie z windowsem, ale przy próbie włączenia gry na macbook'u pojawia misie komunikat o nieudanej inicjalizacji usługi (co kolwiek to znaczy). Bardzo prosze o pomoc.
Hej witam wszystkich, mam do was pewną sprawę. Czy ktoś z was nie wie może jak mogę naprawić bug w mojej grze, który sprawia że wszyscy moi simowie mają niebieskie oczy, pomimo tego że ustawiłam im innny kolor

Problemy z The Elder Scrolls V: Skyrim

● Bethesda Game Studios ● 11.11.2011
Witam, Ostatnio zachciało mi się wrócić do Skyrima. Zainstalowałem z płyty. Nowa gra, a tu klops... Gdy zaczynam nową grę kamera pojawia się gdzieś w niebie, z widokiem na ziemie (ach, jak ta grafika się zestarzała...). Odgłosy wozu słychać, ale nic poza tym. Gdy wczytuje jakiś zapis, nawet ten sprzed tworzenia postaci, kamera jest blisko ziemi, w pierwszej osobie nie obraca się (choć kompas działa i się obraca) a zamiast postaci są czerwone kwadraty z wykrzyknikiem w środku. Jakby tego było mało, gdy próbuje edytować postać kodami, grę wywala. Sprawdzałem spójność plików, instalowałem ponownie z płyty, wyłączyłem mody, obecnie jeszcze instaluje z pobierania, ale wątpię by pomogło. Błąd jest krytyczny, bo uniemożliwia grę. Windows 10, 16 GB Ram, AMD Ryzen 5 2600 3,4 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1050 TI, Dodam, że gra z płyty działa na starym komputerze, więc zupełnie obecnie zgłupiałem. Na moje oko wygląda to tak, jakby gra z jakiegoś powodu nie mogła poprawnie wczytać modeli postaci, więc na początku gry daje kamerę w kosmosie, nad miejscem gdzie powinna być, a gdy się wczytuje to gra daje kamerę w miejscu gdzie powinna być postać, a zamiast niej daje model zastępczy. Nie mam pojęcia jak to naprawić :P. Próbowałem poszukać rozwiązania, znalazłem jeden podobny błąd (ten z kwadratami) ale tamten był związany z modem na pancerze, a ja obecnie wszystkie mody wywaliłem. Pozdrawiam.
Cześć. Od wczoraj mam problem z TESV Skyrim. Wygląda to tak, że gra włącza mi się normalnie, a gdy chce ruszyć się, gra się wyłącza. Przed wczoraj jeszcze mogłem spokojnie pograć. Reinstalowałem grę już 3 razy, nie wiem jak to naprawić. Proszę o pomoc.
Problem jest następujący, robię własnego moda i z nie znanych mi powodów, "Moja Polszczyzna" jest wypaczona z braku lepszego słowa, błagam niech ktoś mi pomoże bo mnie @$#$ jasny trafi próbuję rozwiązać ten problem od roku, pisałem na polskich i zagranicznych forach i nikt totalnie się nie odezwał. Zgaduję że skoro inni takich problemów nie mają to innych z nimi olewają. Poniżej przykłąd.
Podchodzę do gerdur i nie mam dialogu związanego z fabułą
Mam problem z alchemią i nie mogę stworzyć mikstury przywrócenie zdrowia (efekt nieznany) na znanych składnikach Mam 5 poziom postaci 22 poziom alchemii i perk alchemik 2/5 bardzo proszę o pomoc dodam że znam większość efektów podstawowych składników do stworzenia tej mikstury