Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Gonitwa Erazma Vegelbuda - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Zadanie to realizujesz w pobliżu rezydencji Vegelbudów, a konkretniej na torze, który tam się znajduje. Osoba przymująca zgłoszenia do wyścigu stoi na podniesieniu. Podejdź, porozmawiaj z nią i przystępuj do starcia.

Co istotne, przed wyścigiem odpowiednio się przygotuj. Załóż na płotkę odpowiednie siodło – najlepiej jakieś wyścigowe, co zwiększy wytrzymałość konia i sprawi, że nie będziesz musiał tak często zwalniać.Wyścigów jest tu kilka, nie jeden, możesz więc nieco nabić pieniędzy, doświadczenia bowiem zgarniasz mało. Same wyścigi różnią się długością i nie zawsze przebiegają po tej samej trasie, pamiętaj więc o tym, aby nie jechać na pamięć. Patrz po prostu na minimapę. Jeśli będziesz musiał zwolnić (zamienić kłus na galop) staraj się spychać przeciwników z trasy. Łącznie zmierzysz się z trzema osobami, a po trzech zwycięskich potyczkach, gdy odejdziesz od osoby organizującej wyścigi podejdzie do Ciebie jakiś podejrzany typek i wręczy Ci list – Wiadomość od Tasaka. Przeczytaj ją.
Z listu dowiesz się, że Tasak zaprasza Cię do siebie. Nie wypada więc odmawiać, udaj się na miejsce wskazane na mapie. Tam dowiesz się, że w mieście też są organizowane wyścigi, zwane Palio. Możesz także tutaj zwyciężyć, więc dołącz do turnieju. Po chwili będziesz już siedział na koniu, a przeciwników tym razem zobaczysz dwóch. Pojedynek będzie dość długi, aby dotrzeć do końca musisz przynajmniej 2 lub 3 razy zwolnić i zregenerować wytrzymałość płotki. Po zwycięstwie dostaniesz wyścigowe klapy dla konia oraz sporo kasy. Zadanie dobiegnie też końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1666 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?