Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Nilfgaardzki Łącznik - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 5

Zadanie to zaczynasz po ukończeniu misji Audiencja, jeszcze w Pałacu w Wyzimie. Zaraz po tym, jak odzyskasz kontrolę nad Geraltem musisz udać się do Velen. Nie pędź jednak przez pobliski dziedziniec, jak oszalały, albowiem przy fontannie będzie przebywał Nilfgaardczyk, z którym będziesz w stanie zagrać w Gwinta, jeśli będziesz miał ochotę. Przy okazji dowiesz się jak budować talie. Ponadto jest tutaj też nieco przydatnych roślinek, np. jaskółcze ziele.


Jak zwiedzisz dziedziniec, kontynuuj zadanie główne. Podejdź do drzwi oznaczonych przez grę i wejdź z nimi w interakcję, tam oddal mapę, a następnie przesuń znacznik na Velen – Ziemia Niczyja i zbliż mapę. Gdy zobaczysz ją w całej okazałości, wybierz kierunkowskaz „Drzewo wisielców” – tam właśnie się przenieś.Akcja zacznie się od dość brutalnej sceny. Wiedźmin dotrze do Velen na swoim wiernym rumaku i musi się jak najszybciej udać do Karczmy na Rozstajach. Na miejscu zerknij oczywiście na tablicę ogłoszeń, znajdziesz tam zadanie poboczne Zaginiony Brat. Następnie możesz się spokojnie udać do karczmy.
 
Na miejscu wypytać musisz wszystkich klientów o agenta Hendrika, który powinien mieć informacje na temat Ciri. Kiedy podejdziesz do karczmarza, wywiąże się rozmowa, a po chwili do przybytku wejdzie trójka bandytów. Może z tego wyniknąć niezła draka, a wybór należy oczywiście do Ciebie. Po scence zmierzaj za karczmarzem, gdzie będziesz w stanie kontynuować rozmowę na temat Hendrika. Dowiesz się m.in. tego, że mieszka on we Wsi Wrzosowa.


Kiedy tam dojedziesz, zobaczysz jak jakiś wieśniak odgania psy pochodnią. Pomóż mu, a następnie odpali się scenka przerywnikowa. Dowiesz się, że Hendrika niestety ktoś dopadł i nie przebywa on już we wsi. Jak się okaże, był to Dziki Gon. Geralt nie zdołał dotrzeć do Hendrika, a więc pozostaje zbadać jego ciało, zaznaczone oczywiście stosownym punktem na mapie. Gdy podejdziesz do zwłok, musisz je przeszukać. W bucie znajdziesz kluczyk, nie wiesz jednak do jakiego zamka pasuje – znajdź go więc, korzystając oczywiście z wiedźmińskich zmysłów.Po krótkim śledztwie znajdziesz wejdzie do piwniczki. Tam szukaj kolejnych dowodów, badając wszelkie poszlaki. Zainteresuj się też świecznikiem na jednej ze ścian, otworzy on tajne przejście. Za nim będzie skrzynia, a w niej księga. Geralt ją przestudiuje, a ty pozyskasz kolejne wskazówki co do tego, co dalej robić. Trop poprowadzi Cię do Barona oraz jakiejś Wiedźmy. Dostaniesz też 100 punktów doświadczenia, zadanie Nilfgaardzki łącznik dobiegnie końca, a otworzą się dwa kolejne: Krwawy Baron oraz Polowanie na czarownicę.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2985 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?