Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Spisek - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 14

Uwaga: Wykonanie tego zadania wpływa na zakończenie gry!

Zadanie to otrzymujesz pod koniec zlecenia Teraz albo nigdy. Daje Ci je Dijkstra. Planuje on załatwić króla Radowida. Możesz się zgodzić na współpracę lub nie.
Jeśli się zgodzisz, udaj się do Dijkstry, przebywającego w Passiflorze, w pobliżu Mostu Św. Grzegorza w Novigradzie. Po wejściu do domu uciech, kieruj się we wskazane miejsce, tam kobieta otworzy tajne przejście i będziesz mógł iść dalej. Wreszcie odpali się przerywnik. Poznasz w nim sytuację oraz dowiesz się czego spisek wymaga od Ciebie.Pierwszy krok to odnalezienie wspólnika Dijkstry oraz Roche’a, który zaginął, a miał niezwykle cenne informacje. Możesz oczywiście przyjąć albo odmówić. Jeśli przyjmiesz, musisz znaleźć zaginionego człowieka. Wyjdź z domu uciech i zmierzaj na rozmowę z łącznikiem w pobliżu Posterunku Granicznego, niejakim Gregorem.Dowiesz się od niego, że w pobliżu znajduje się porzucony wóz. Musisz się do niego dostać i sprawdzić co się stało z szewcem, który nim jechał. Wreszcie go znajdziesz, ale wszystko będzie wyglądało w porządku, rozejrzyj się wtedy w pobliżu. Zauważysz ślady szarpaniny oraz sporo butów, rozsypanych po ścieżce. Wreszcie natrafisz na skalnego trolla, zbierającego buty. Spróbuj się od niego dowiedzieć co wie.Okaże się, że szewc jest z kumplami trolla w pobliskiej jaskini. Zakończ rozmowę i spróbuj znaleźć jaskinię. Będzie w pobliżu, a jak wejdziesz do środka, musisz odnaleźć szewca. Ten okaże się znajomym Geralta, będzie to niejaki Talar. Niestety trolle nie będą chciały go puścić. Spróbuj przekonać trolle do swojej racji – jak odpowiednio rozegrasz rozmowę uda się to. Teraz eskortuj Talara. Wreszcie dotrzecie do wozu szewca. Pożegnaj się tu z Talarem, a zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1995 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?