Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Nieuchwytny złodziejaszek - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 13

Zlecenie dostępne na tablicy ogłoszeń na rynku w Novigradzie.

Aby dowiedzieć się nieco więcej na temat zlecenia musisz udać się za dnia na targowisko i znaleźć kolesia o imieniu Sylwester Amello. Twierdzi on, że ma do czynienia z chochlikiem, okradającym jego stragan. Wypytaj go dokładnie co i jak, a następnie postaraj się nieco potargować (np. 257 koron powinno być w porządku). Jak już jesteś usatysfakcjonowany, przyjmij zlecenie.Kolejny krok to wyśledzenie chochlika. Skorzystaj więc z wiedźmińskich zmysłów, aby znaleźć miejsce, w które udał się złodziejaszek. Pierwsze ślady dostrzeżesz przy straganie. Kolejne będą prowadziły w górę i przez pobliską bramę. Następ pod murem – jakaś część łupu – i nieco dalej, w okolicy pomostu. Stamtąd chochlik zeskoczył do fosy, zejdź więc na dół.Potwór wyszedł z fosy i podążył w kierunku budynków. Co ciekawe, nagle ślady łap zmienią się w ślady trzewików. Wejdź do budynku, do którego prowadzi trop i przeszukaj go uważnie. Znajdziesz tu m.in. list na stoliku, który musisz przeczytać. Okaże się, że masz do czynienia z Dopplerem. Aby go wytropić skorzystaj ponownie z wiedźmińskich zmysłów. Wskazówki znajdziesz na piętrze – ciuchy przy łóżku. Będą one pachnieć lawendą. Zacznij więc tropić zapach.Wreszcie dotrzesz do strażnika świątynnego, to właśnie on jest Dopplerem. Stwory te niestety wrażliwe są tylko na jedną rzecz, olej przeciw reliktom.


Jeśli go masz, nałóż na miecz i przygotuj się do pojedynku. Po chwili włączy się scenka przerywnikowa, Doppler pokaże swoją ludzką stronę. Możesz go oczywiście wysłuchać, albo i nie. Wybór jest Twój. Jeśli jednak nie będziesz skory odpuścić, nastąpi druga faza walki. Po niej zbierz trofeum i idź po swoją nagrodę – byle za dnia. Zadanie dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2010 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?