Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Historia Ciri - Król wilków - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 5

Zadanie to rozpoczyna się w momencie gdy Geralt pierwszy raz spotyka Krwawego Barona, a ten zaczyna mu opowiadać wszystko, co wie na temat Ciri.
 
Po krótkiej scence przerywnikowej przejmujesz kontrolę nad Ciri. Na ekranie dostrzeżesz punkt nawigacyjny, nie zastanawiaj się więc zbyt długo, a ruszaj w jego kierunku. Droga prowadzić będzie przez starorzecze. Kawałek przed sobą dostrzeżesz grupę wilków, zabij je (zauważysz, że Ciri jest wyjątkowo szybka), a odpali się krótki przerywnik, po którym Ciri rozmawiać będzie z dziewczynką i dowie się o Królu wilków.
 
Po rozmowie Ciri wraz z Małgosią zmierzać będą do domu dziewczynki, Twoim zadaniem więc jest podążanie za małą i bronienie jej przed napotkanymi wilkami. Wreszcie włączy się kolejny przerywnik – para bohaterek dojdzie do zwłok, które Ciri postanowi dokładnie zbadać. Z dochodzenia dowiesz się, że masz do czynienia z wilkołakiem. Niestety nie masz miecza srebrnego, a więc musisz zebrać składniki na olej, którym nasmarujesz miecz żelazny.

Potrzebujesz:

- 3x Tojad (wysokie, niebieskie kwiatki) ;
- 2x Liście blekotu (wysokie, białe kwiaty, na długich łodyżkach);
- 1x wilcza wątroba;
- 1x psi smalec.
 
Wszystko jest w okolicy, idź po prostu za Małgosią i rozglądaj się. Po zebraniu składników Ciri przygotuje olej i nasmaruje nim ostrze. A potem nadal brnij za dziewczynką, najpierw przez las, a później przez jaskinię. To tu Ciri natknie się na wilkołaka. Zlikwidowanie go nie będzie trudne, wystarczy robić uniki i atakować. Po walce pojawi się wieśniak, który opowie o „swoim panie”.
 
Włączy się jeszcze jeden przerywnik, a z niego dowiesz się, że owy „pan” to Krwawy Baron. Po scence zadanie dobiegnie końca, a gra przełączy się z powrotem na Geralta i będziesz mógł kontynuować questa Krwawy Baron. Rozmówca niestety nie będzie chętny by podzielić się większą liczbą informacji. W zamian będzie chciał, aby Geralt odnalazł jego zaginioną żonę i córkę, a nam nie pozostaje nic innego, jak się zgodzić.
 
Wybadaj więc sytuację, poznaj nieco szczegółów na temat zlecenia, a po chwili w Twoim dzienniku pojawią się questy Sprawy Rodzinne, Pokój Ciri. Zadanie Krwawy Baron dobiegnie końca. Jegomość wyjdzie wtedy z pomieszczenia, a ty masz iść za nim.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2444 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?