Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Kaer Mohren - prolog - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Misja w Kaer Mohren to jedynie prolog do głównej kampanii fabularnej Wiedźmina 3. Tutaj także poznajesz podstawy sterowania, jeśli więc nie miałeś wcześniej przyjemności zagrać, koniecznie nie odpuszczaj samouczków.


Zabawę zaczynasz w Kaer Morhen. Widzisz jak Geralt myje swoje zacne cztery litery, po czym chwilę rozmawia z Yennefer. Jeśli wybrałeś opcję korzystania z samouczków, to obserwuj to, co gra wyświetla. Jeśli natomiast zrezygnowałeś z samouczków, włącz zmysły wiedźmińskie i rozglądnij się po okolicy. Powinieneś dostrzec kilka przedmiotów, w tym klucz. Weź go i otwórz pobliskie drzwi.

Na dole zacznie się scenka przerywnikowa, po której będziesz musiał brnąć za Ciri. Zaprowadzi Cię ona na dziedziniec, gdzie będziesz mógł wziąć udział w sesji treningowej z Wesemirem. Jeśli natomiast zrezygnowałeś z treningów, zobaczysz Vesemira i Geralta, rozmawiających pośród lasu, na drodze do wyzimy. W ten sposób rozpocznie się zadanie Bez i Agrest. 
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1072 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?