Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (519)Gram (174)Ukończone (256)Kupisz (139)

Nithing - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Sugerowany poziom Geralta: 15

Zadanie to otrzymujesz we wsi Rannvaig na Ard Skellige, znajduje się ono na tablicy ogłoszeń.Pierwszy krok to rozmowa z Lotarem, ojcem chłopaka, na którego prawdopodobnie ktoś rzucił potężną klątwę. Najpierw musisz się dowiedzieć kto konkretnie rzucił na dziecko urok – zbadaj w tym celu nithing. Przed nithingiem zauważysz też ślady. Idź za nimi, a znajdziesz kobiecy szal, od tej pory będziesz w stanie iść za zapachem – dojdziesz w ten sposób do okolicznej wioski.Tam musisz podpytać ludzi o szal, który znalazłeś wcześniej. Najpierw podejdź w okolice nabrzeża, a dostrzeżesz tam skelligijkę, porozmawiaj z nią. Dowiesz się, że szal należy do niejakiej Jony, zielarki. Idź z nią porozmawiać. Kobieta okaże się być winną postawienia nithingu. Spróbuj ją przekonać do tego, aby odczyniła urok. Dowiesz się, że zrobi to, jeśli Lotar odrzuci syna i wróci do Jony – idź przekazać ojcu wiadomość.

Lotar poprosi Cię o odwrócenie uroku. Możesz się w tym momencie zgodzić na to, by to zrobić, lub nie. Jeśli odwrócisz urok, kobieta zginie. Jeśli wybierzesz drugą opcję, Lotar będzie musiał wrócić do Jony. Tak czy inaczej, dostaniesz wreszcie swoją nagrodę, kończąc zadanie.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1348 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?