Wiedźmin 3: Dziki Gon

ObserwujMam (538)Gram (181)Ukończone (269)Kupisz (138)

Mutageny - wiki Wiedźmin 3: Dziki Gon


Mutageny to bardzo ważny element gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie da się ich tworzyć, nie są one też umiejętnością, wpływają natomiast na takowe. Mutageny pozyskujemy po zlikwidowaniu określonego przeciwnika, czasem konkretniejszego np. południcy, tudzież gryfa, wchodzących w skład tzw. wiedźmińskich zleceń; a czasem pomniejszego, np. Nekkera. Mutageny stanowią część trofeum, jakie podnosimy po zlikwidowaniu przeciwnika.
 
Mutageny możemy następnie wykorzystywać na ekranie umiejętności. Jest dla nich przeznaczone specjalne miejsce oraz wolne sloty. Co ważne, owe sloty stanowią ograniczenie. Przy każdej grupie umiejętności znajduje się tylko jeden slot na mutageny. Umieszczając jeden z nich w wolnym gnieździe warto zwrócić uwagę na to, jakiego koloru jest. Mutageny oraz umiejętności tego samego koloru wzajemnie się boostują. Oznacza to, że np. zielony mutagen dodający 50 punktów życia, postawiony obok zielonej umiejętności, będzie dodawał graczowi 100 punktów życia. Boost jest zawsze 100%, a warunkiem jego otrzymania jest dobieranie mutagenów do umiejętności.
 
Mutageny nie wpływają na zatrucie toksyczne Geralta, a więc nie potęgują negatywnego działania spożywanych przez niego eliksirów.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1253 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?